Shel GTL Dizel mi / Euro Dizel mi????

allegro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son dizel teknolojisi ve sentetik dizel tipi yakıtın kombinasyonu olan Shell V-Power Diesel+GTL teknolojisi yeni nesil dizel araçlar için üretildi. GTL katkısının kükürt değeri çok düşük iken setan sayısı sıradan dizellere göre daha yüksek. Yeni yakıt, içerdiği formül ile sıradan dizellere göre daha temiz ve verimli bir yanma sağlıyor, tortu birikmesinin önüne geçiyor, motoru sürekli temizleyerek ömrünü uzatıyor ve performansını daha da artırıyor.Türkiye'de düşük kükürtlü dizel segmentinde tüketiciye seçim özgürlüğü getirecek GTL teknolojili yakıt, dizel araçlarında daha yüksek performans arayan ve motor bakım masraflarını azaltmak isteyen uzun yol hafif ticari ve yeni nesil dizel binek araç sürücülerine hitap ediyor.

Arkadaşlar Euro Dizel kullanıyorum sabah yakıt alırken fark ettim sordum bu euro dizel in üstünde dedi pompacı ama anlamadığım için sorup danışmadan almadım. Euro dizel den GTL e geçmek istiyorum nediyorsunuz???

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni geliştirilen GTL dizeli şimdi senden öğrendim ama Shell'in rakipleri karşısındaki avantajlarından en önemlisinin kuvvetli ar-ge departmanı olduğunu duymuştum. Artık bilen arkadaşlar GTL hakkında bizi bilgilendirir...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
litresi en son 10 kuruş pahalıydı. 3-4 depo denedim ben hiç bir fark göremedim. Şimdi opetten euro dizele devam ediyorum.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akaryakıta her ay 10 kuruş zam gelen, dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanan bir ülkenin evladı olarak, hazır ekonomi için dizel araç kullanırken bi 10 kuruş fazla vermeye niyetim yok. elimden gelse normal mazot alacağım. :)

allegro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar euro dizel ya da gtl arasında geçiş yapmanın araca zararı olur mu? gtl de çok iddialı gördüm shell i, merak edityorum doğrusu...deneyim olanlar ya da motor dan anlayan arkadaşlar nerdesiniz??????????

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
biraz daha inceltmişler hemen bitiyor

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben memnunum 3 depodur kullanıyorum , araç daha sessiz çalışıyor

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk 4 depom GTL mazotuydu.Gayet te iyi gidiyor.Arabam yeni olmasına rağmen bir depoyla 750 km rahat gidiyorum.Tavsiye ederim. ;)