sıcaktan teybin kısılmasına son :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben genelde sıcakta klima açmam hem gitmiyo hem çok yakıyo şehir içinde.Geçen gün bilgisayar fanı aldım. Tam teybe gircek büyüklükte ve teybin sol iç köşesine monte ettik.Artık ses hiç kısılmıyo 37 derece sıcaklıkta bile saatlerce kısılmadan dinleyebiliyorum.Çok sinir ediyodu belki yapmak isteyenler vardır diye yazdım bende.araç astra h

o fandan bir tanede kendin için ayarla. bu sıcakta kendini düşünmüyor da kısılan teybin sesini düşünüyor:D

benim arabadada var o sıkıntı :) teyp'in neresine taktınız acaba ? ben teyp söktüm arkada parmak girecek kadar boşluk bile yok. Vectra c araç...

boşluk arka değil teybin içinde :D resim ekledim size nereye fan takılıyor...

Ekli dosyalar

• l-1226760208-02.webp
    l-1226760208-02.webp
    11.7 KB · Görüntüleme: 79
Hiç çekinmem klimayı açmaktan yakacağı max. 1 lt fazla olur oda sıcakta gitmekten iyidir :)

Bu arada hiç sıcaktan teypte sıkıntı olduğunu fark etmedim ya :D :D

Hiç çekinmem klimayı açmaktan yakacağı max. 1 lt fazla olur oda sıcakta gitmekten iyidir :)

Bu arada hiç sıcaktan teypte sıkıntı olduğunu fark etmedim ya :D :D

astra h larda klima sisteminden (ısıtıcı radyatöre girmeden önce) bir boru çıkıyor hemen teybin arkasına geliyor, gayet verimli hava çıkışı var teyp oradan hava geldikçe çok rahat soğuyor. Klima açıkken zaten ısınmaz orası. Foto bulursam eklerim o borunun resmini. elegance ve cosmolarda var bu arada...

resim direk bulamadim ancak epc den aldim...

Ekli dosyalar

• sogutucu.webp
    sogutucu.webp
    58.5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
teybi çıkardınız ya,sol köşeye yanlamasına taktık biz.resim eklicem brzdan.kırmızı yer fan olan ama teybin içinde.teybi çıkarında fanda çıkmıyo yani.kırmızı yeri soğutuyo

Son düzenleme:
hiç karşılaşmadım böyle bişeyle bodrumda dahi

bu sene gaziantepte gündüz 49 dereceyi gösterdi araç ama hiç teybin sesi kısılmadı...

Geri