Sıfır Classic 3 mü ikinci el Cosmo mu alayım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan fernando
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fernando

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, foruma bu soruyu sormak için üye oldum. Uzun zamandır astra yı araştırıyorum. (Yeni astra değil) Bi kaç kez yetkili servise gittim, Classic 3 benzinli almayı kafaya koydum gibi... Ama servisteki adam bu modellere artık cam tavan konulmadığını söyledi. Bende en çok bu özelliği istiyordum. 2007-2008 model Cosmo ların bazılarında cam tavan var, nette satılık olanlarda var, bazende ikinci el Cosmo alayım diye düşünüyorum. Classic 3 ile Cosmo arasında ne gibi donanım farkları var, ben pek bi fark göremedim bide sizlere sormak istedim. Sizce sıfır km Classic 3 mü alayım yoksa ikinci el Cosmo mu. artıları eksileri yazarak açıklarsanız memnun olurum.

0 almak daha mantıklı bence en azından kafamda şüphe olmaz... 0 aracın tadıda bir başka oluyo...

valla aralarındaki farklar mercekli far var cam tavan başka bişey yok sanırım bilmiyorum bendede 2012 classic 3 var

Bildiklerim Cosmo da olup classiclerde olmayanlar:

Deri-Kumaş kombineli koltuk döşemesi
• Yan cam altı krom çıta
• CDC 40 Radyo/CD/MP3 çalar,
6’lı CD değiştirici

bende de classic 3 var 2011 ama ağustos ayında aldım, şimdi ise aklım astra j ye gitmiyo değil.. astra j enjoy plus paketine bakarsak classic e göre ekstra esp, +4 tane airbag, mercek far, elektronik el freni gibi bi kaç özellik var. eğer temiz bir astra j bulursan tavsiye ederim. çünkü sonuçta hem yeni kasa hemde güvenlik açısından daha gelişmiş. satarken daha rahat satarsın, şahsi görüşüm

yeni kasaların fiyatıda yüksek. salihcell classic 3 alırsam ya siyah yada beyaz düşünüyorum. sen arabayı satmayı mı düşünüyosun?

yeni kasaların fiyatıda yüksek. salihcell classic 3 alırsam ya siyah yada beyaz düşünüyorum. sen arabayı satmayı mı düşünüyosun?

ya aslında satmayı düşünmüyo değilim ama fiyatları nedir ne değildir bilemiyorum, eğer zarar edecek kadar düşükse satmam sanırım çünkü araba daha 3200 km de ve üstüne biraz masraf yaptım boya korumadır cam filmidir falan o yüzden fiyata bağlı, biraz araştırmayı düşünüyorum.. beyaz tavsiye ederim kesinlikle çok spor duruyo ki özellikle cam filmleriyle, ayrıca geceleri görüntüsü bi başka :)

bende araştırmaktan sıkıldım artık :) "artık tamam ben araba alacam" dediğim anda kapını çalabilirim :) enjoy plus ı bende araştırayım bi sağol ;)

Geri