Sigara yanığı(deliği)döşeme tamiri yaptım:)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan adidas19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun zamandır araç detaylı temizliğiyle ilgilenemiyordum neyse temizliğe başlayınca el freninin orada ve paspas altındaki döşemelerde sigara yanıkları oluştugunu farkettim hemen işe koyuldum önce arka koltugu kaldırıp oradan döşemeden bir fazlalık nokta bulup kestim sonra yanık yerlerin delik kenarları sert ve yanık izi belliydi onları bisturi(neşter) yada maket bıçagı da olur onunla kazıdım ve sonra kestıgım parçadan tuylerden 5-10 demet kopardım sonra deliğin oldugu yere az miktarda dolgu tarzı mdf kit yapıştırıcılarından döktüm ve aktıvator spreyıyle oraya sabitledim ve tesfiyeledim sonra bir fayans parçasına biraz japon damlatım koprdıgım yüylerin sadece tutması için alta gelecek kısımlarını bu japona değdirip elektronıkcı yada dişci cımbızı elinizde ne varsa onunda dolgu yaptıgımız yere teker teker yada 3-5 adedini koyup koyup boşlugu dolduruyoruz sonra kurumasını bekliyoruz geçmiş olsun.
2013-03-19-154.webp
işlemden önce bariz görünen kötü bir yanık
2013-03-19-155.webp
bitmiş hali
KEYİFLİ FORUMLAR.

Elinize sağlık, ben güvenemeyip tavandakini bu işi devamlı yapan bir yere yaptırdım. Ama döşemede vs olsa yapılır.

tavan işi biraz ince iş evet ona mecburen profesyonel biri gerekiyor cunku kumaş boyası yapmak zorunda havalı boru ıle:) bızler amatorce yapabıldıklerımızı paylaşıyoruz .

Geri