sigorta panelindeki sigorta süreki atıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hgorele
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hgorele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2003 opel corsam var.sigorta panelindeki 30a lık sigortalardan bir tanesi sureklı atıyor.2003 corsanın sigorta panelini bilenler için soluyorum sol alttakı alt alta duran 2 tane 30a lık sigortadan ustteki atıyor.bir ustaya gosterdim fun dan yapıyordur dedi fun ı değiştirdik ama dün sigorta gene attı başka neden olabilir fikri yada tecrubesi olan varmı

benım tahmınımde fan sıgortası fanı degıstırmekle olmuyor o fanı suyun sıcaklıgı gereklı derecelere gelınce acan bı beyın var 1. 2. 3. kademe olarak onda sıkıntı oldugunda oluyor onun tamır edılmesı gerekıyor

bugun bi elektirikçi ile konustum onlarda birde onde tarafta 2. bir fan var dedi onden darbe aldıysa sıkısmıs olabilir dedi opel ampleminin altındaymıs.onden kaza olarakda cok ufak bir kaza oldu tampon kırıldı ama kaputluk hiçbirşey olmadı bakalım ona bakıcak ne olcak

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:22 ----------

benım tahmınımde fan sıgortası fanı degıstırmekle olmuyor o fanı suyun sıcaklıgı gereklı derecelere gelınce acan bı beyın var 1. 2. 3. kademe olarak onda sıkıntı oldugunda oluyor onun tamır edılmesı gerekıyor

fan açmasa sigorta atmasa tamam dicemde sigorta neden atıyor

fan acar ama 1. kademe acar mesela 2 ye gecemez kademede sıgortayı attırır o zamanda yada 2. kademe acılır 3. kademeyı acamaz gene atar o yuzden bı elektronıkcıye baktır derım arıza cıhazına baglasınlar ılk fan acma durumuna baksınlar arabayı calıstırcaksın motor ısınacak o zaman cıkar hata

tamam bakalım cumartesi göstercem hararet yapıcak diye arabayı kullanamıyorum.

arkadaşlar sorun anlaşıldı cozuldu eger sıkıntı yaşayan olursa corsalarda opel ampleminin arkasında 2. fan var. klima fanı ama normaldede çalışıyor fakat bendeki çalısmıyormus boyle bir sıkıntısı olan varsa o fana baktırsın

Geri