Silecek motoru hakkında.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Arkadaşlar ağustos ayında arabamla ufak bir kaza geçirmiştim. Motorsikletle çarpışmıştım. Sol ön tampon kısmında ufak hasar oluşmuştu. Silecek su deposunda çatlak olmuştu. Tampon boyası yapılmış ve silecek deposu değişmişti. Günden güne silecek püskürtme gücü azaldı ve artık püskürtmüyor.
Sebebi sizce ne olabilir? Çözüm olarak ne yapılmalıdır? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam silecek motorundadır büyük ihtimal.Gücün azalması ile sigortanın alakası olduğunu sanmıyorum.Sigorta atarsa hiç çalışmaz...

usta tıkanmıstrı sılecek deposunun uzerınde bı motor var cek sok onu ucuna bak deponun tam orda bı flıtre var ona bak pıslık gelmıstrı

silecek motoru çalışıyor mu sesini dinleyin. eğer motor çalışıyor cam suyu gelmiyorsa tesisatta tıkanıklık vardır, motordan ses gelmiyorsa motorun değişmesi gereklidir.

Motor sesi yok. 1) Büyük ihtimal silecek fıskiye motoru gitti o zaman. Zaman içinde gücünün azalması onu gösteriyor gibi. 2) Birde bir haftadır buzlanma var. Kullanmıyordum. Tıkanmış olabilir. 3) önce sigortaya bi bakayım yarın. Başka şansı yok :D

Arkadaşlari, sanayide ustam anahtarla tıklattı, silecek motoru çalışmaya başladı :)

Geri