Sizce bu araba uygunmudur almak için

RüzgarALP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saygıdeğer dostlarım öncelikle aranıza yeni katılmaktan mutluyum inşallah ilerde tüm sohbetlerinize katılırım öncelikle aracım yok ama şu anda aşagıdaki linkteki arabayı almayı düşünüyorum (site ismi vermek yasaksa şimdiden adminlerimizden ve degerli dostlarımdan özür dilerim)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6872611/detay/

pazarlık yaparak sizce uygunmudur yoksa fiyatı bakımından pahalımıdır 1.3 dizelini almayı düşünüyordum malum o kadar para çıkartamadım cvp larınız en içten dileklerimle beklerim saygılarımla güzel bir gün geçirmeniz dilegiyle

şöle diyim eğer 3 veya 2.5 bin tl daha çıkarsan 66.000 km hatasız 2006 model astra elagans + ıdplus+xenon paket var aynı renk

cvp veren doslerım tesekkür ederim arabayı şimdi görmeye gidiyorum bakalım tirimerden sorgulattım hiç bir şey cıkmadı bakalım bide bizim usta görsün bakalım hayırlısıyla yetişe bilirsem düşüncelerimi aktarıcam herkese kolay gelsin

evet arkadaslar arabaya baktım arabanın dış görünü güzel sadece bir kaç yerinde cizikelr var oda normal sonucta sıfır araba almıyoruz yannız kafama takılan lpg olayı markasını pek bilmedigim maxsi midir nedir diye bir lpg takılı henüz ustaya göstermedim sizce simdiden vazmı geceyim yoksa tanıdıgım ustayamı gösterteyim lpg işi kafamı cok karıştırdı cvp larınızı sabırsızlıkla bekliyorum

evet arkadaslar arabaya baktım arabanın dış görünü güzel sadece bir kaç yerinde cizikelr var oda normal sonucta sıfır araba almıyoruz yannız kafama takılan lpg olayı markasını pek bilmedigim maxsi midir nedir diye bir lpg takılı henüz ustaya göstermedim sizce simdiden vazmı geceyim yoksa tanıdıgım ustayamı gösterteyim lpg işi kafamı cok karıştırdı cvp larınızı sabırsızlıkla bekliyorum

bir süre kullandıktan sonra beğenmezsen 1000 tl ye yenileyebilirsin önem arzeden lpg parçalarını oda en kötü ihtimal.

bu fiyata alınır bence

Geri