sizce fiyat normalmi?

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model cd hatchback 1,6 16 valf ön 3 parça değişen var pert kayıtlı sizce bu araca 17.500-tl normal mi?

Merhaba.

Herkesin aracı her yönden değerlidir, herkes alıp satmak ister, bu işten ekmek yiyenler var birşey diyemem ama siz 3 parçası değişmiş, muhtemelen boyalı olanlarıda var olan, pert kayıtlı aracı neden almak istiyorsunuz?

boya yok sadece pert kayıdı var üç parçada değişmiş. 206 kullanıcısıydım 18.000 sattım kısmet buna oldu araç geldi bir tur attım içine baktım orjinal evrak aksesuar yönündende tamam tamirciye götürdüm kontrol ettirdim motor yöününden bir sıkıntı olmadığını söyledi ama tamirci 16-17 arası ver dedi sahibi ısrarla 17 500 dedi bende internete girdim fiyat sıralaması yaptım en düşük fiyat 18.800 yazıyor idi 17.500 verim satarkende 1000 tl zarar etsem dahi 16,500 e yine satarım düşüncesiyle aldım aldım kısmet olursa resimlerini yükleyeceğim

aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. pert kayıtlı kazalı araba alınmaz diye bir şey yok sonuçta, yürüründe problem yoksa kullanın gitsin

teşekkür ederim valla şimdilik bir sıkıntı yok olan sıkıntılarda araştırdım kronik sıkıntılar hemen hemen her astrada olan sıkıntılarmış onlarıda forumdan faydalanarak çöxebilecegimi düşünüyorum

anraka plakalı halen aracım :) değiştirmedim

Hangi 3 parça değişmiş?

Geri