sizce hangisi alınmalı ?

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra elegance'tan vazgeçtik. yakın bi arkadaş elegance almıştı . aracın hertarafı elektronik olduğu için sıkıntı çıkıyor ve pahalıya maloluyor dedi bizde vazgeçtik. şimdi iki seçeneğimiz var.

1- 2004 focus c max trend (4 hava yastığı,sis lambası,yol bilgisayarı, esp var) 77.binde darbe boya yok füme renk. dizel

2- 2007 model focus trend (4 hava yastığı, yol bilgisayarı) gümüş gri renk, 87binde sol arka çamurluk boyalı. dizel

arkadaşlar iki aracında fiyatı 24bin tl. hangisini tavsiye edersiniz.ikiside tasarım olarak hoşumuza gidiyor ama bakımları yedek parça durumuyakıt olarak hangisi daha uygundur ?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasaları farklı değil mi? o zaman yeni olan :)
ama ekonomi için dizel olan :D

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Focusların da her tarafı elektronik. ben bu mazereti gayet mantıksız buluyorum. her tarafı elektronik olduğu için çok arıza veriyormuş. bence arkadaşınız yanlış düşünüyor. klima kullanmayalım o zaman arıza verir absye gerek yok arıza verir hava yastığı gerekmez arıza verir teybe gerek yok arıza verir. sensörlerin hiçbirine gerek yok arıza verir.
ben astra alacağım zamnlarda forumun bir tanesine şöyle bir yoruma rastlamıştım: full paketlerde elektronik malzeme çok olduğundan arıza çok olur o yüzden astra cd astra elegance almayın gl alın diyordu vatandaş. olaydaki mantığa bak en iyisi taş devrine geri dönelim.
arkadaşım lafım size değil o mantıkla düşünene kusura bakmayın. bence gidin vectrayı alın. vectradan vazgeçip focus alnır mı. bu altını tahta parçasıyla değişmek gibi bir şey olur.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sözberke katılıyorum vectrayla focusu kıyaslamak yanlıs olur dizel olsun diye focuz düsünüyorsanız anlarım baska da bise anlamam :)

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 2004 den beri elektronik olarak hiç bir ariza vermedi..daha doğrusu hiç ariza vermedi dahada maşşallah:)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
artık her araba elektronik ozaman tüplü şahin alcaksınız mekanik mekanik binceksiniz:D

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c max lar fena değil. tavsiye ederim ama fiyat bilgim yok. yani o para çok gibi. madem ford düşünüyosun mondeo al full olanlarından.