Sizce hangisi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sensei
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .

sensei

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evde otururken aklımda olan birkac jantı shoplamak istedim. Çok ayrıntılı bir calısma degıl ama en azından fikir verir diye düşündüm. Ben yıldız kollu (AvA) jantı dusunuyodum Astralara yakışıyo fakat diger Rh de fena durmadı. Umarım resımler eklenmıstır.

Ekli dosyalar

• 2009-05-13_231948.webp
    2009-05-13_231948.webp
    11.5 KB · Görüntüleme: 62
  • 2009-05-13_232005.webp
    2009-05-13_232005.webp
    11.4 KB · Görüntüleme: 60
AVA ya oy verdim,fakat ben olsam ikisini de düşünmezdim. Çok kollu jantlar daha çok yakışıyor bence bu araçlara. Örneğin MSM nin jantları mükemmel ötesi :) OZ Ultraleggera da çok çok güzel durabilri..Tabiiki tercih ve zevk sizin =)

Son düzenleme:
bence de 8 veya üzeri kollu düşünün...

Cok kollu jant Astralara pek uymuyor diye düşünüyorum ama Forumda Uye olan bir arkadasın Astradaki cok kollu jantları gördüğümde cok kolluların bazılarınında uydugunu farkettim. Yalnız 5 ya da 6 kollu daha iyi gidiyo gibi fikirleriniz için teşekkür ederim dikkate alacam.

2 sini de beğenmedim malesef

bu 2 jant arasından 2 numara bence çünkü 1 numarada jant 17 gibi duruyor çerçeve dolayısıyla bide orjinal 16 janta benziyor ;) bencede çok kollu jant arayın 5*112 uydurabilirsiniz ama uygunu bulmanız gerekli ;)
(yani işlem yapılmadan takmaktan bahsediyorum işlem yaptırarak takmaya kesinlikle karşıyım)
emre sağol kardeşim bu arada yorumun için :) :)

bu 2 jant arasından 2 numara bence çünkü 1 numarada jant 17 gibi duruyor çerçeve dolayısıyla bide orjinal 16 janta benziyor ;) bencede çok kollu jant arayın 5*112 uydurabilirsiniz ama uygunu bulmanız gerekli ;)
(yani işlem yapılmadan takmaktan bahsediyorum işlem yaptırarak takmaya kesinlikle karşıyım)

Yukarıda bahsettiğim araç sizinkiydi zaten. Jantlar yakısmış. Fakat 5x110 bulmak cok zor. Çok kollularıda deniyorum daha sonra onlarıda paylaşırım burda.

2 numara RH

Geri