slm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranıza yeni katıldım 38 yaşında sonax bayisiyim istanbul maltepe 2006 model astra g kasa aldım bir takım konuları ögrenmek ve yardımcı olmak için :)

Hoşgeldiniz... Faydalı forumlar.

sonax bayi ataşehirde maltepe cevizlide dönerci ali ustanın yanında oto kuaför ve yıkama var yakındaysan beklerim maltepedeki dükkanda sonax ürünleri kullanıyorum fakat fiyat daha uygun ıc temızlık koltuk kapı kolları tavan bagaj motor yıkama ve koruma dış yıkama ve ıslak cila uygulaması hepsı 100 tl ------- koltuklar aşırı kıllıyse fıyatda oynama olabılır

sonax bayi ataşehirde maltepe cevizlide dönerci ali ustanın yanında oto kuaför ve yıkama var yakındaysan beklerim maltepedeki dükkanda sonax ürünleri kullanıyorum fakat fiyat daha uygun ıc temızlık koltuk kapı kolları tavan bagaj motor yıkama ve koruma dış yıkama ve ıslak cila uygulaması hepsı 100 tl ------- koltuklar aşırı kıllıyse fıyatda oynama olabılır
Dönerci ali usta bu maltepe carrefour un ordan münibüs yoluna iner gibi gidip sağ hafif rampa çıkan yoldamı ?? Yaza doğru inşallah detaylı temizlik yaptırırız..

hepinizi beklerim arkadaşlar opel getirene benden size indirim :eek: 80 tl :eek:

hos geldin Ahmet abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri