son yağmurlardan sonra araçta anormallik var

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan skrijel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

skrijel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 astra gl hb aracım bu sabah ilk çalıştırmada stop etti hiç yapmazdı araç boştayken çalışıyor vitese taktığımda sanki benzin bitiyormuş gibi silkelenip stop ediyor benzinlikten benzin aldım depo nerdeyse çeyreğin üstünde neyse tekrar çalıştırdım sorunsuz kalktı 2 ye aldım yine stop eder gibi silkeledi.1 den 3 taktım 50 metre gitti 3000 devire yaklaştımı yine silkeleme yapıyor.3.vitesi kısa tutup 4.vitese alıyorum yine aynı şekil.acaba bu son yağmurlarda herhangi bir yerine su alma durumu varmı cumartesi günü 50 km yol yaptım yağmurda fazla değil gerçi yardımcı olursanız seviniirm evim sanayiye uzak 25 km mesafede çekici vs uğraşmak işime gelmiyo açıkcası malum çekici fiyatları uçuk düzeyde okadar yola 250 tl para istiyolar NOT: araç 98 yeni kasa

sorun elektirik aksamında gibi görünüyor bujilerinizi ve buji kablolarınızı bi göstermenizi tavsiye ederim yağmurla alkalı olacağını pek sanmıyorum...

Roland ayarlayicisini sök temizle.....

sorun elektirik aksamında gibi görünüyor bujilerinizi ve buji kablolarınızı bi göstermenizi tavsiye ederim yağmurla alkalı olacağını pek sanmıyorum...

ateşleme bobinini 3 ay önce değiştirdim ama bujilere bakayım sağol ilgilendiğin için yalçınn

Geri