Soru

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar pazartesi günü bobin siparişi vericemde bu site güvenilirmi daha önce alışveriş yapan oldumu yardımcı olursanız sevinirim

Buna benzer sitelerin tamamına yakın kısmı bilindik siteler sanmam ki yanlış yapsınlar ;) için rahat olsun derim. ;)

ben dün filtre siparişi verdim sonucu bildiririm

ben dün filtre siparişi verdim sonucu bildiririm

Anladım arkadaşlar teşekkür ederim bu arada cevabı bekliyorum :)

Sponsorumuz www.opelparcaci.com dur. Opelim üyelerine özel indirimi vardır vs. vs. Sponsorluk anlaşması gereği, rakip sitelerin linklerini kaldırmak durumundayız. Sahibini senelerdir tanırız, hakkında en ufak şikayet olmamıştır. Diğer siteleri ise kötülemek,övmek bize düşmez, deneyin, görün, yaşayın.

Sponsorumuz www.opelparcaci.com dur. Opelim üyelerine özel indirimi vardır vs. vs. Sponsorluk anlaşması gereği, rakip sitelerin linklerini kaldırmak durumundayız. Sahibini senelerdir tanırız, hakkında en ufak şikayet olmamıştır. Diğer siteleri ise kötülemek,övmek bize düşmez, deneyin, görün, yaşayın.

Çok haklısınız eğer opelparcaci.com' da Delphi bobin bulabilirsem ordanda alırım hiç farketmez yanlız sitede göremedim ben birebir sorabileceğim bir kişi yada telefon numarası varsa verirseniz orayda sorabilirim

Opelparcaci'dan ben parça aldım ancak indirim olduğunu bilmiyordum :D Bir sonraki siparişte değerlendirmek üzere indirimi nasıl alacağımızı bildirebilir misiniz?

Çok haklısınız eğer opelparcaci.com' da Delphi bobin bulabilirsem ordanda alırım hiç farketmez yanlız sitede göremedim ben birebir sorabileceğim bir kişi yada telefon numarası varsa verirseniz orayda sorabilirim

http://www.opelparcaci.com/opel-atesleme-bobini-pmk265

Sanırsam eklememiş olabilrler.
ALUÇLAR OTOM.iNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİ 2.KISIM 26.SK. NO:978 MASLAK / ŞİŞLİ / İSTANBUL
TELEFON: 0212 276 19 56 / 285 16 65 / 328 28 26 Fax: 0212 285 16 65

Buğrayı isteyin, yoksa Sedat Abi'yi isteyin. Opelim.net den aradığını söyleyip, indirimden bahsedin. Daha uyguna gelmesinin yanı sıra, size parçacı olarak başka bir önerisi vs. de olabilir. Sonuçta adetli satıyorlar, bilirler. Ayrıca bazen gm ürünler acayip uygun oluyor. Onu da sorabilirsiniz.

Geri