SORUM VAR DOSTLAR, önemli!

kastamonulu37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, ben Kastamonu'dan Ali...

Sizlere arabayla ilgili önemli bir sorundan bahsedeceğim... Bilginiz varsa lütfen düşüncelerinizi paylaşarak beni bilgilendiriniz...

Benim 2004 model, OPEL VECTRA 1,6 COMFORT arabam var...

Sorun şu : Arabanın gösterde kadranı çalışmıyor... Yani, hız kadranı-devir saati-benzin göstergesi-hararet göstergesi ve uyarı ışıkları çalışmıyor... Araba gayet iyi çalışıyor, arabayı kullanırken; direksiyonun üstündeki gösterge kadranı çalışmıyor... Işıkları yaktığımda ise ışık yanıyor; ama göstergeler yine hareketsiz...

SORUN NE OLABİLİR ARKADAŞLAR??? LÜTFEN YARDIM EDİN BANA...

KASTAMONU'da SEVRİS YOK... BU KONUDA YARDIMCI OLUNUZ...

Arkadaşlar, ben Kastamonu'dan Ali...

Sizlere arabayla ilgili önemli bir sorundan bahsedeceğim... Bilginiz varsa lütfen düşüncelerinizi paylaşarak beni bilgilendiriniz...

Benim 2004 model, OPEL VECTRA 1,6 COMFORT arabam var...

Sorun şu : Arabanın gösterde kadranı çalışmıyor... Yani, hız kadranı-devir saati-benzin göstergesi-hararet göstergesi ve uyarı ışıkları çalışmıyor... Araba gayet iyi çalışıyor, arabayı kullanırken; direksiyonun üstündeki gösterge kadranı çalışmıyor... Işıkları yaktığımda ise ışık yanıyor; ama göstergeler yine hareketsiz...

SORUN NE OLABİLİR ARKADAŞLAR??? LÜTFEN YARDIM EDİN BANA...

KASTAMONU'da SEVRİS YOK... BU KONUDA YARDIMCI OLUNUZ...

Sigortası atmıştır yahut kadranın arkasındaki fişi çıkmıştır gerçi fiş çıksa ışık yanmaz. siz sigortaya bi bakım derim.

ali eğer bi tanesinde sorun olsa hadi bozuldu kırıldı zart oldu zurt oldu diycem ama hepsinde sorun varsa sigortasına baktır kardeş

sigortasına bakın bende kısa devre yaptırmıstım yanlıslıkla tavan lambasını bütün sıgortalar atmıstı hiç bir göstergede hareket etmemıstı

Sigorta kutusu içinde multimer diye bir parça var siyah, genellikle ondan yapiyor ama siz yinede sigortalari bakin

Yardımlarınız için çok teşekkürler, buradan hareketle çözümler arayacağım...

İyi günler herkese...

Sigorta kutusu içinde multimer diye bir parça var siyah, genellikle ondan yapiyor ama siz yinede sigortalari bakin

Dogru ama Multitimer Vectra B de var. 2004 Vectra -Vectra C olmasi gerekir.
Ama sen yine Sigortalari kontrol et.
Olmasa akü baslarini sök az bekle sonra yine tak- denemekte fayda var.
Sorun ECU da da olabilir.

KASTAMONU'da SEVRİS YOK... BU KONUDA YARDIMCI OLUNUZ... [/quote]

Hemşerim bende yazın benim corsa ile köye gidiyorum.Oralarda araba arızalanırsa ne yapacaz.. Koskoca Kastamonu da bi opel servisi yok mu.:confused:

Geri