sorun çözüldü her kese çok teşekkür ederim

umutulucan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli arkadaşlar
arabamdaki buharlaşma problemi çözüldü. daha önce lütfen acil yardım konu başlığı altında sorunumu opelim.net le paylaşmıştım. arkadaşlarımızın duyarlılığı sayesinde sorunumuz çözüldü. sorun iç dış hava havalandırma düzeneğinin devamlı olarak havayı içerden almasından kaynaklanıyormuş.buradaki sorun çözülünce hiç problem kalmadı.

gözün aydın...
nası çözdün. parçayı mı değiştirdin yoksa iptal mi ettin kolu..
biraz detaylı yazarmısın

Araç Astra olduğuna göre büyük ihtimal motoru bozulmuştur, fiş çekmek maaliyetsiz çözüm.

arkadaşlar o küçük motora Türk usulu tamir uyguladım. kafasına ufak bir darbe alınca aklı başına geldi.tekrar çalışmaya başladı.

Benim arabadada aynı sorun vardı.Senin gibi hafif darbe alınca işlemi calışmaya başladı ama ben emin olmak için parcacı degiştirdim sorun çözüldü.

bendede aynı problem vardı bende bunun üzerine açtım baktım...durum normal gibiydi ama tam tersi bende dışarıdan alacak şekilde kalmıştı,,,,yani sorun başka nedenden dolayı heralde,,,ama sigortasıyla biraz oynadım bu sefer o kapak açıldı bi daha kapanmadı yani şimdi benimde o parça sorunum var,,,ben birde camın önündeki lastiklerin iki ucundan açılmış olduğunu gördüm acaba oralardan biryere su mu gidiyor,,,polen filtresini değiştirdim ama sorun çözülmedi,,,arabada nem yapabilecek birşey yok,,,

ya bu motor parçası tam olarak neresinde aracın bendede bugu problemi var hava hafif yagmurlu olsun bütün camlar dışarıdan bembeyaz görünüyo şumotorun yerini tam bi bnada tarif edebilirmisiniz

ya bu motor parçası tam olarak neresinde aracın bendede bugu problemi var hava hafif yagmurlu olsun bütün camlar dışarıdan bembeyaz görünüyo şumotorun yerini tam bi bnada tarif edebilirmisiniz

torpido gözünü söküp alıyorsun.. arkasında bi kola bağlı ufak bi kutucuk var. o kutucugun içinde motor.
sökmesi zordur.. komple havalandırma motorunu indirmen lazım.

Geri