spoiller 3 gün sonra düştü

safementr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Bir arkadaşın önerisi ile spoiller taktırmaya se...ning denen yenikapıda bir yere gittim parça siparişi verildi taktılar, ama takarken çok üstün körü taktılar kenarları tam oturmadı bile zamanla düzelir dediler neyse bir hafta sonra spoiller otoparkta bagaj kapagını kapatırken düştü.

tekrar aynı yere gitmek istemiyorum öneriniz var mı ?

Valla hocam takdırdığım yerdeki elemanları zaten hiç beyenmedim tavsiye üzerine gitmiştim geride dönemedim oldu bi kere kimseyede tavsiye etmiyorum bu arada bu işletmeyi
Bu nedenle başka bi yer olursa sevinirim

kendiniz de takabilirsiniz. siyah silikon ile yapıştırıp, badana için kullanılan maskeleme bandı ile 1 gün boyunca sabitleyiniz. zaten yapılırken görmüşsünüzdür işlemi.

maslak oto sanayiye git orda fiber işleriyle uğraşan her hangi bir usta onu takar yanlardan oturmadıysa demek ki onun biraz ısıtılıp bel verilmesi gerekiyor öyle silikonla yapıştır tak olmaz..

arkadaslar yakında 2006 vectra 1.6 aracım geıyo comfort siyah lpg li.aracıma bazı ıslemler yaptırmak ıstıyorum sızın degerlı fıkırlerınıze ve tavsıyelerınıze sıddetlw ıhtıyacım var sımdıden tesekkurler
1-kapı cıtasının devamı olarak camların ustunden krom cıta cevırmek ıstıyorum.
2-camlara fılm kac numara olur yasakmı hala perde tavsıye edermısınız?
3-oto alarm dusunuyorum desı olabılır aslında cok kapsamlı ıstıyorum uzaktan motor calıstırmalı alarm caldıgında kumandasından alarmın caldıgını rapor eden vs degısık ozellıklı alarm tercıhım
4- cok onemlı benım ıcın park sensoru aracı esım cok kullanacak mumkun ıse on arka park sensoru
7 ınch dıkız aynasıba monte edılen bluetoothlu usb gırıslı vs sensorler var alınırmı...
8 bıde bı modul var opelımveben sıtesınde reklamını verıyo 230 tl ye kapıları kapatıyo 15 km ye ulasınca ısık gostersı falan yapılıyo tavsı edermısını
cevaplarınızı sabırsızlıkla beklıyorum...

Geri