tavan döşemesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selamlar ben arbanın tavan döşemesinş hafif neml bi bezle sildim daha sonra döşeme kendinş saldı.Bu döşeme değiştilecek mi yoksa üzerindeki gerdirilir mi?şimdiden teşekküerler.fiyat bilgisi olan varsa öğrenebilirim.

nettin usta yaa çok bastırmıssın herhalde. değiscek gibi sanki ama bi foto koysan belki yorum yaparlar. bende sildirecem de adamlar birayla sil diyorlar. ama fazla bastırmamak lazım

nettin usta yaa çok bastırmıssın herhalde. değiscek gibi sanki ama bi foto koysan belki yorum yaparlar. bende sildirecem de adamlar birayla sil diyorlar. ama fazla bastırmamak lazım
bira fazla başarılı olmuyor. zamannda kazalı passat toplamıştık ordan biliyorum ama koku yapıyor hemde.temizlik urunlerı daha başarılı

:eek: :eek: birayla mı yazık ya

1-2 ay önce aynı şey benim başıma geldi. Her zaman temizlettiğim yer, "abi bayağı kirliymiş istersen temizleyelim." dedi ki, silmeye başlaması ile çadır oldu tavan.
Sonrası gittim döşemeciye, aynen yenilettim 60 YTL verdim. Çok profesyonel bir çalışma olmasa da, ustanin işi düzgün içime sindi yaptığı. Kontrplak gibi bir tabaka var onu güzel bir temizlediler, ardından hem kumaşa hem kontrplaka tutkal sürerek yapıştırdılar. Sonuçtan memnunum.

Eminim İzmir'de de bu işi daha profesyonel yapan yerler vardır, fiyat nasıl olur bilmem ama tekrar yapıştırma şansın yoksa yenileyeceksin mecbur.

Geçmiş olsun.
Keyifli sürüşler.

Halı yıkama şampuanı çok güzel temizliyor.
Deneyen kazanır. ;)

Geri