tavan sarkması

DOĞANAY06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracımın tavanı son zamanlarda ıyıce sarktı yenıden yaptırmak ıstıyorum ama bır yer 600 tl ye yapıyorlar dedı bende opel forum da okuduklarım 90-120 arası dıyorlar bunu ankara da nerde yaptırabılrıım bana yardımcı olabılır mısınız?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadşım max 150 tl ye tavan kaplıyorlar 600 tl nereden çıkmış bilmiyorum araştırın iyi bir oto döşemecisi bulu yaptırın

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın verdiği rakam orjinal (komple) tavan döşemesi için servisin verdiği fiyat olabilir. Diğer rakamlar piyasada yapılan kaplama işçiliği ve kullanılan malzemenin fiyatıdır.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
eğer altındaki karton da bişey yoksa. çok basit ben yaptırdım. ama ankarada değil osmaniyede. iyi bir döşemeci için 1.5 saat bile sürmez. ben 50 liraya yaptırdım. bende sanruf vardı. ve döşemeci arkadaşımdı. fazla zor bi iş değil. eğer el beceriniz varsa ve kumaştan bulabilirseniz çok kolay oluyor. orjinalinden farkıyok. 600 lira sakın verme

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda olsan ben kaplardım işçilik olarak 1 yemek alırdım malzeme sana ait

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
istanbulda olsan ben kaplardım işçilik olarak 1 yemek alırdım malzeme sana ait

Tavanın koplesini nasıl indiriyorsunuz? Bağlantı yerleri nasıl tutturulmuş, Kapı fitillerini açınca herhalde tutucular açığa çıkıyordur.Bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim.Benimkide fazla sürmez elime gelir gibi. Yaptığım piyasa araştırmasında 120 ile 180 aralığında yapıyorlar,hemde orjinal kumaşından. Bu döşeme kumaşı nereden temin edilebilir.Teşekkürler.;)

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güneşlik elcikler çıkınca direk aşşağı düşüyor tavan döşemesi sonra çıkan döşemenin süngerini zımparalıyorsun bally sürüyorsun yeni döşemeyi yapıştırıyorsun

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güneşlik elcikler çıkınca direk aşşağı düşüyor tavan döşemesi sonra çıkan döşemenin süngerini zımparalıyorsun bally sürüyorsun yeni döşemeyi yapıştırıyorsun

Dört elcik ,iki güneşliğin sökülüp döşemenin ele gelmesi fazla uğraştırıcı olmadığından çok güzel bir işlem, bir keşif yapıp altından kallılacak gibi ise uygun zaman da işleme başlamalı. Geriye ayni özel kumaşını bulmak kalıyor.Geçen cumartesi günü döşemecinin birsi ile konuştum üç saat sürdüğünü söyledi, 120 L. almak için normal süre denilebilir . Çok teşekkürler.;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dört elcik ,iki güneşliğin sökülüp döşemenin ele gelmesi fazla uğraştırıcı olmadığından çok güzel bir işlem, bir keşif yapıp altından kallılacak gibi ise uygun zaman da işleme başlamalı. Geriye ayni özel kumaşını bulmak kalıyor.Geçen cumartesi günü döşemecinin birsi ile konuştum üç saat sürdüğünü söyledi, 120 L. almak için normal süre denilebilir . Çok teşekkürler.;)
* Bu iş için iki kişi şart.