Tavsiye?

atakandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim 2008 corsa d aracımı sattım şimdi ağustos başı gibi tekrar araba almak istiyorum astra h ve corsa d arasında kaldım sizce hangisini almalıyım eksileri artıları nedir astra h lpg li alıcam satmada sıkıntı yaşarmıyım sizce ?

bu yakıt ve araçtan beklentilerinizle alakalı bir soru. bunları azçok bilmeden tavsiyede bulunmak doğru olmaz.

Corsayi zaten biliyorsunuz. Birde Astranin tadina bakin :p

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Astra H'ın yeri ayrıdır, Corsa'dan daha çok memnun bırakır. Astra derim :)

Abi daha yaşım 21 aslında 1.6 benzinliden alıcağım zevk o tok ses beni çok çekiyo egzoz ve hava filtresi ile alıcağım o tok ses tabi lpg li olucak :) ama ne biliyim astra h bi kaç kullanan tanıdık var memnun değiliz falan diyolar ya abi opel diyorum yok memnun değiliz diyolar ben satış konusunda ve bana masraf çıkartmama konusunu öncelikli tutuyorum

Çevrendeki astra h kullananlar eğer bundan önce farklı marka bi araç kullandılarsa yüksek ihtimalle süspansiyon ve opelin genel anlamda diğer markalara göre kalkışlardaki ağırlığından şikayetçidirler. Bencede arkadaşların dediği gibi astra h 1.6 lpg li bi araç alman daha mantıklı. hem dizele göre bakımları ve arıza yaptığında maliyeti daha düşüktür. satarkende bence corsadan daha çabuk satılabilecek bir araç, karar senin :)

Peki Genel anlamda astra alınır diyenler fazla herhalde?

Bulacağın arabaların temizlik durumuna da bağlı. Çok temiz bir corsa bulursan dizel neden olmasın. Hırpalanmış benzinli bi astradan daha yidir bence

yakıt olarak dizelmi benzinli mi düşünüyorsunuz anlayamadım ?

1,6 corsa gsi düşünebilirsin bence.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-1.6-gsi-200-beygir-kazasiz-full-plus-full-127595464/detay

Şöyle söyliyim corsa olursa tekrar 1.3 dizel makyajlı kasa olur astra 1.3 almak istemiyorum 1.6 astra benzinli yani dizel corsa ya da benzinli astra h olucak sesi egzoz ve hava filtresiye tok alıcağım için astra içimden geçiyor ama satışı için bide vericeğim para değicekmi diye astra da kararsızım siz kullanıyorsunuz astra taviyeleriniz nedir eksileri artıları

Geri