Tesisata Yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kmpasa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kmpasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende pioneer DEH-1100MP Model bir teyp var. Ben anfi(4 kanallı) ve wooferda(1000 lik ) almak istiorum.Woferı Pandizota koymak istiorum. Ucuz Yollu Bi Öneri Verirmisiniz?

yardım

mrb arkadaşım bende daha gecen hafta tesisat yaptırdım arabaya senin gibi düşündüm pandizota monte ettirmeyi woferi ama elektirikçim yapmadı ses çok farkeder dedi o yüzden kutu alıp kutuya monte ettirdim bu arada pandizotta saglam kaldı bilgin olsun

pandizota her model woofer olmaz + corsanın pandizot
onu tasımaz galiba hem bagajım kaybolmasın hemde bass dinleyim diyorsun malesef en verilmli yolu kutu içi 30luk falan.

kablosunuda soketli yaptırırsın yük olcagı zman sökersin

gecenlerde bir corsaya 4 kanallı anfiden 2 sini woofera bagladık 2 sini arka pandizota oval hoparlör koyduk yük olcagı zaman wooferı alıyoruz ovallerde gecici bir süre bass için idare ediyor

bagajda yer sorunu olanlar için genelde pandizot için freeair wooferlar kullanılır.
önerim pıoneer 307 f serisi woofer hem ucuz hemde işinizi rahat görebilir. pandizot kaldırmassa bilmiyorum pandizotunuzun şekli kalınlığı ne alemde ama mdfden pandizot yaptırıpda kullanabilirsiniz.
ama şunuda belirtmekde fayda var hacimde kutu içi kullanılan wooferlar daha verimli olurlar

ovaller için mdf yaptırmıştım çif katlı ama yinede kabin alcam 38 Cm lik bi Jbl veya bi Kicker alıcam

kabine takmassan hiçbirşekilde ses alamassın bassından ufak bir kabin yapman lazım

Pioneer Champion Series 1000 lik alabilirsin.

2 ay kadar önc eojinal kutulu 1400 lüğünü 200 e almıstım simdi nerelerde bilmiyorum

subwoofer da tavsiyem kicker L5 30 cm alabilirsin veya L7 30 cm lik te alabilirsin

corsanın bagaja 38lik kutu koyarsan sadece normal bi sırt cantası sıgıyor bagaja haberin olsun:(

ama en verimli bass ı da o şekilde alırsın

Geri