tesisatımı çaldılar:(((

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan capuli
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatımı çaldılar:((( ELLERİ KIRILSIN.

Daha taktirali 1 hafta olmadi arabama girdiler otoparkin karşisinda duruyodu.babam teybi torpidoda birakmiş yanlişlikla teyp le edison amfimi çaldilar.allahtan bas duruyo.arabayi mahvettiler allah belalarini versin.herkes dikkatli olsun arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• mustafa-0001.webp
    mustafa-0001.webp
    42 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
dostum oncelikle cok gecmis olsun.babana soyleyecek soz yok onlar atamiz buyugumuz.onun cani saolsun.ama soylede bir durum var nasil camcilar cam satilsin diye cam kiriyorlarsa ve lastikciler is ciksin diye lastik patlatiyorlarsa otoparkcilarda arac sahipleri araclarini otoparklara koysunlar diye degisik yontemlere basvurabiliyorlar(sozum meclisten disari).olayin farkli versiyonuna amcamin arabasinda sahit oldum.adam sirf sokaga koymasin otoparka gelip koysun diye otoparka ait el arabasini aracin yanina kasten ve bilincli bir sekilde getirip surtturmusve kapi boydan boya derin sekilde cizilmis.amcam gelip bu neden bu sekilde oldu diye sordugunda napim kardesim koymasaydin sende aracini buraya demisti.yani anlicagin otoparkcilara pek guvenmem.cok cok gecmis olsun.alarmin yoksada cok gecmeden bir alarm taktirsan iyi olur.

geçmiş olsun

insan üzülüyor ama cana gelmesin tabi allah kaza bela vermesin. bu arada içim soğudu tesisattan falan alpine 800w peak ışıklı kabinli bası isteyen olursa satarım.

geçmiş olsun Mustafa...üzücü şeyler bunlar. o kadar emek ve para harca,şerefsizin biri gelsin emeğini ve paranı çalsın..

tekrar geçmiş olsun.

gecmiş olsun bu hırsızları linc etmek lazım

benim de sağ ön camı indirdiler allahtan teyb'i çalamamışlar.
Büyük geçmiş olsun.

Geçmiş olsun

Geri