teslim tarihi

pepperdust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hafta sonu opel corsa enjoy 1.3 dizel aldım.istediğim renk pepperdust ellerinde yoktu gemide ayın 21inde inecek dediler tamam dedik.hafta sonu olmadı en geç pazartesi aracı veririz dediler.
Az önce eşimi aramışlar aracınızı çarşamba vericez diye.
Kesin ellerinde birtane olan bu rengi müşteriyi kaçırmamak için başkasına verdiler.banada başka şehirdeki bir bayiiden aynı renkten getirtecekler ve gecikme belkide o yüzden.
Yada başka ne olmuş olabilir.ödemeyide yaptım..
Tekrar arayacaklar yine çarşamba derlerse satışı iptal edicem kıl oldum.
Hatta opelede kıl oldum bu konu yüzünden.gider başka araba alırım.
Zamanında verirlerse sorun yok.

ekleme:
bu mesajı yazdıktan birkaç saat sonra akşam iş çıkışı bayiye gittim.bir şekilde ikna oldum.araba çarşambaya kaldı.
yalnız ikna olmam için park sensoru,ekranlı park sensorune dönüştü ve birde karter koruma vermeleri gerekti,verdiler bende ikna oldum
biggrinking.gif

Son düzenleme:
İyikide bayiye gitmişsiniz ç.şamba almadınız daha iyi olmuş ne güzel ekstralar kazanmışsınız.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın gelecek aracınızı...

İyi olmuş bunları aldığınız.Hayırlısı olsun.

aman dikkat

Arkadaşlar hafta sonu opel corsa enjoy 1.3 dizel aldım.istediğim renk pepperdust ellerinde yoktu gemide ayın 21inde inecek dediler tamam dedik.hafta sonu olmadı en geç pazartesi aracı veririz dediler.
Az önce eşimi aramışlar aracınızı çarşamba vericez diye.
Kesin ellerinde birtane olan bu rengi müşteriyi kaçırmamak için başkasına verdiler.banada başka şehirdeki bir bayiiden aynı renkten getirtecekler ve gecikme belkide o yüzden.
Yada başka ne olmuş olabilir.ödemeyide yaptım..
Tekrar arayacaklar yine çarşamba derlerse satışı iptal edicem kıl oldum.
Hatta opelede kıl oldum bu konu yüzünden.gider başka araba alırım.
Zamanında verirlerse sorun yok.

ekleme:
bu mesajı yazdıktan birkaç saat sonra akşam iş çıkışı bayiye gittim.bir şekilde ikna oldum.araba çarşambaya kaldı.
yalnız ikna olmam için park sensoru,ekranlı park sensorune dönüştü ve birde karter koruma vermeleri gerekti,verdiler bende ikna oldum
biggrinking.gif

herkesi uyarıyorum sizi de uyarayım
ben de arabayı sıfır alırken benzer şeyler yaşandı. araba geç geldi, karter muhafaza ve park sensörü eklendi...vs. vs.
1 yıl sonra öğrendim arabanın yarısından fazlası boyalıydı. 2.5 seneye yakındır mahkeme ile uğraşıyorum. bu yüzden önerim arabayı bayiden çıkarmadan yani teslim almadan mutlaka boya kontrol cihazıyla ölçüm yaptırın veya bir kaporta ustasıyla gidin.
bu işlemden bir şey kaybetmezsiniz. aksine araçta boya ile ilgili bir kusur varsa almadan ortaya çıkmış olur.
eğer niye böyle bir davranış içine girdiğinizi sorarlarsa da opelim.net'de bulunan 8 civarındaki sıfır olarak satılan boyalı araç örneğini gösterirsiniz.

araçta orj.'den park sensörü yok mu zaten nasıl ekranlıya çevirecekler anlamadım.. eğer sonradan takılacaksa bırakın sesli olsun ama bosch olsun yoksa size takacakları ekranlı cyclone fln olacaktır

1.3 dizel hemde corsa

Güle güle kullan Hayırlı olsun, (yanlış anlaşılma olmasın) ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

Geri