teyp değişimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan by_speed
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

by_speed

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 1997 astra gsi ve hala orjinal teybi üstünde ve yol bilgisayar ekranına bağlı suan teybi değiştirmek istiyorum fakat yol bilgisayarı fonksiyonunu kullanamamaktan korkuyorum daha önce deneyip sonuc alan varmıdır acaba !!!

teybi değiştirince yol bilgisayarınızın fonksiyonları çalışır ancak teyp ile ilgili bilgileri göstermez, motorlu antın kablosunu bağlamazsanız ,saat bilgileriniz sürekli gözükür,bağlarsanız teybi açınca saat ve tarih gözükmez....

yol bigisayarında sorun olacağını sanmam. teyp kapalıyken ne görüyorsan ekranda yine aynı bilgileri alırsın. sadece teyp ile ilgili olanlar görünmez doğal olarak. benim vectrada o şekilde oldu. sende de farklı olacağını sanmam

yol bigisayarında sorun olacağını sanmam. teyp kapalıyken ne görüyorsan ekranda yine aynı bilgileri alırsın. sadece teyp ile ilgili olanlar görünmez doğal olarak. benim vectrada o şekilde oldu. sende de farklı olacağını sanmam

taktıgım teyp acıkken yol bilgisayarını kullanabilirmiyim yani anladıgım kadarıyla yanlızca yol bilgisayarındaki teyp fonksiyonu iptal oluyor tarih ve saat gidip geliyor doğrumu anlamısım araya aparat bağlayıp yol bilgisayar ekranındada teybi kullanabilen varmı acaba

Demek ki dreksiyondan kumanda tuşların yok, sormadığına göre..

Geri