teyp hoparlör sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opelci01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

opelci01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabaya kontagı takıp çalıştırdığımda sanki hoparlöre yüksek voltaj geliyormuş gibi tak sesi geliyor teyp çalışınca problem yok ama bir kaç dakika sonra ses açma yapmıyor sessi kısıyor ama açmıyor aracı stop ettiğimde de en son açlıştaki tak sesini yine yapıyor çok can sıkıcı bilen varsa cevap yazsın lütfen.arac2005 opel astra orjinal cd 30 teyp var.

Eksra anfi vs bağlatmadıysan, problem teypte gözüküyor. Ve büyük ihtimal servisin bakması gereken bir durum. sizin müdahale edebileceğiniz bir problem değil.

slm hasan bey problemi tesadüf buldum.sağ arka kapının içinden geçen kabloların hepsi kopmuş ve şase yapmış iyiki araç yanmamış dedi usta cam da problem varsa yada teypten böyle sesler geliyorsa ilk bakmanız gereken yer kapıdan geçen kablolar olsun çünkü bu kablolar çok sert ve kapı açılıp kapandıkça kırılıyormuş bilginize.ayrıca cvp için tşk

Bende ilk defa böyle bir arıza duydum.. :) Kafamda da bi mantık kuramadım ama aklımızda bulunsun. Teşekkürler Paylaşım için.

slm hasan bey problemi tesadüf buldum.sağ arka kapının içinden geçen kabloların hepsi kopmuş ve şase yapmış iyiki araç yanmamış dedi usta cam da problem varsa yada teypten böyle sesler geliyorsa ilk bakmanız gereken yer kapıdan geçen kablolar olsun çünkü bu kablolar çok sert ve kapı açılıp kapandıkça kırılıyormuş bilginize.ayrıca cvp için tşk

ilginç bir arıza..
ama aracın yanma olasılığı yok kapudaki kablolardan ustan abartmiş biraz :)

Geri