Teyp ile uyumlumu çok acil

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan okerku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

okerku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,

Bende 2001 model astra var. Ben arabama teyp almak ıstıyorum. Arkadaslarım biraz kafamı karıstırdı. Bende size bir danışayım dedim. Gelelim konuya. Ben arabama teyp almak istiyorum.Direksiyondan kumanda iptal olacak onu biliyorum. fakat arkadaslarım yol bilgisayarının bulundugu ekranda iptal olur dedi doğrumudur. Eger doğru ise o ekranı iptal etmeyecek bir teyp var mıdır?? :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

bildiğim kadarıyla yol bilgisayarı iptal olmuyo sadece orjinal teypte çıkan radyo frekans yazıları yerine tarih yazıyo. benim araba vectra b bende öyle oldu komple iptal olmadı...:rolleyes:

bildiğim kadarıyla yol bilgisayarı iptal olmuyo sadece orjinal teypte çıkan radyo frekans yazıları yerine tarih yazıyo. benim araba vectra b bende öyle oldu komple iptal olmadı...:rolleyes:

Teşekkür ederim. Peki hangi teyp markalarını takmamı önerirsiniz ??

bu tamamen sizin beklentinize bağlı. iyi bir ses ve ilerisi için düşünürseniz tabi buna bütçede uygunsa eğer pioneer , alpinee , sony olabilir.
bende pioneer 7450 sd var netten bakabilirsiniz çok memnumum usb sd kart herşeyi var.12 çeşit renk var oö konsolun rengine göre ayarlanabiliyo.

Bence vectraB teyp konusunda ekran uyumundan ziyade, ön konsolun sadeliğini ve ağırlığını bozmayacak bişiler lazım, renkli renkli şeyleri sevmiyorum ben, illaki göstergeler ve konsol ışınlandırmasıyla aynı renkte ışıklandırması olacak benim alacağım teybin, ve siyah ağırlıklı olacak.

Bence vectraB teyp konusunda ekran uyumundan ziyade, ön konsolun sadeliğini ve ağırlığını bozmayacak bişiler lazım, renkli renkli şeyleri sevmiyorum ben, illaki göstergeler ve konsol ışınlandırmasıyla aynı renkte ışıklandırması olacak benim alacağım teybin, ve siyah ağırlıklı olacak.

Kesinlikle.

bende aynı düşüncede olduğum için iyice araştırıp bu teypi buldum ağırlık siyah renk ve klima ışıklarına görede renk uyumu var güzel oldu.

Ekli dosyalar

• 2013-01-27 14.08.04.webp
    2013-01-27 14.08.04.webp
    44.5 KB · Görüntüleme: 21
  • 2013-01-27 14.08.19.webp
    2013-01-27 14.08.19.webp
    42.6 KB · Görüntüleme: 17
Geri