Teyp montajı ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vvasp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Merhabalar;
Linkteki teybi cdx"in teyp yerine bağlayabilirmiyim,olurmu acaba ?
Olursa Alıcam...
Yol bilgisayarında parcalar gözükmeyecek ve direksiyondan kontrol iptal olacak degilmi ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/na...ctId=otdeltdc-4025&categoryId=26080#Gorseller

takabilirsin, teybin arkasına soketlere oturması için bir aparat gerekiyor ve anteni takman içinde ayrı bir aparat alman gerekiyor. toplanda 10lira falan tutar, daha sonra bağlantılarını yapabilrsin fakat direksyon kumandası çalışmaz ve yol bilgisayarındaki şarkılar görünmeyecektir. onun yerinde yol bilgisayarında tarih çıkar.

Bu aparatlara nasıl ulaşabilir nerden alabilirim acaba ?

ben burda oto ses sistemleri yapan biryerden almıştım.

eğer bu konularda bilginiz yoksa 20 lira verip aparatlarıyla beraber montajını yaptırabilirsiniz. çünkü o aparatı bağlamak için teybin çıkışındaki ve soketin girişindeki renkleri bilmeniz gerekiyor. artı orjinal teybi çıkarırken bazı takımlara ihtiyacın olacak.

deh2000mpbacklargecx7.jpg

Anten için altaki dönüştücücüden alman gerek.

antenna_adapter_1.jpg

Son düzenleme:
Sanırım Teypçiye Gidilecek Sağolun Teşekkür Ederim

mustafa linkteki teybi takacaksan arabayı hiç bozma yazık edersin. radyo tuneri vs kaliteli değil. git 200 tl ver pioneer al müzik dinlerken keyif al. watıda yazılan gibi değil tda serisi 15 watlık ses entegresi var.

ethem abinin dediği teybe katılıyorum katletme güzelim arabayı o teybi alıp hem pioneer alırsan direksiyon aparatını baglayabilirsin direksiyon kumandaların çalışır bu devreyle sadece yol bilgisayarın çalışmaz

ethem abinin dediği teybe katılıyorum katletme güzelim arabayı o teybi alıp hem pioneer alırsan direksiyon aparatını baglayabilirsin direksiyon kumandaların çalışır bu devreyle sadece yol bilgisayarın çalışmaz

yolbilgisayarı çalışır sadece teyp bilgileri ekrana gelmez :)

Geri