Tigra Sunroof Motoru

blue_wing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşımın 98 model opel tigra aracı var. Sunroof motoru arızalı.Bu motoru ve parçalarını nereden nasıl bulabilirim?

bana parça temin eden arkadaşa bir sorayım buradan cevap yazarım ya da sorun servise calibra sunroof motoru olursa gondereyim, bende fazla var o da olmadı komple sunroof fıyatı alırız cıkma ben yurt dısndan 450 TL ye almıstım calibra için sanırım o cıvarda alınır

sunroofun cıkması tamamen 700tl sadece motoru cıkma 400tl ıstedıler gecen yıl sadece motorunu almıstım pazarlıkla 250 tl ye ancak bu tıgra ıcın dı..

istanbul ikitelli sanayı kayserıdeymıssın bılmıyorum nasıl yaparsın..

sunroofun cıkması tamamen 700tl sadece motoru cıkma 400tl ıstedıler gecen yıl sadece motorunu almıstım pazarlıkla 250 tl ye ancak bu tıgra ıcın dı..
buradan yazayım oyle buyuk kalem parçalarda bana mesaj atın ucuza temın etmenızı sağlarım ozellıkle bagaj kapağı ve camlarına cok para cekıyorlarmıs bana parca temın eden arkadasla tanıstırırım tıgracıları calıbra ve tıgra parcası cok onda

motora 400 insafları kurusun benden de 3 sene once 1200 TL istemişleri sunroofa ıkıtellıde bır cıkmacı ALLAH onların elıne dusurmesın parca da sıkıntılıysa sısırıyorlar da sısırıyorlar fıyatı

Uygun fiyatla temin edebilirim.

Geri