Touch and connect bağladım BID ekran

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
  • Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Evet mükemmel bir görüntü olmuş güle güle kullanın :) bende bu şekilde yapmak istiyorum ancak sizin orjinal teyp CD30 mp3 mü? Benim ki bu modelden. Şayet bu modelden ise ara bağlantıyı renkli ekranla nasıl yaptınız ? Nasıl kabul etti sistem ?
Öncelikle teşekkür ediyorum, CD30 mp3 ile kullanmaktayım :) Ekran ile ekran çerçevesini almanız gerekiyor, soketlerde herhangi bir işleme gerek yok ön konsoldaki teyp, havalandırma muzulları sökülüp eski ekran çıkarılıp yenisi takılıyor ardından yapılması gereken işlem ise obd üzerinden bilgisayara bağlanılarak eski ekran teypten boşandırılıp yeni ekranla evlendiriliyor ve mutlu son :) Ancak burada dikkat etmeniz gereken kısım, alacağınız ekrana dikkat edin boşandırılmış olsun yoksa ana ünite kabul etmiyor boşandırılmamış ekranı..

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu arada Cid ekran CD30 ile kullanıldığında teyp üzerindeki sound menüsünün ekranda görülmemesi ile “OK” tuşu işlevi kayboluyor, OK tuşu sadece direksiyon üzerindeki sol joystick üzerine bastırılması ile çalışıyor.. Ekranın çıkmasını da Türkiye’de ortalama 2500 lira civarında bulabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34