ts 6985 pioneer.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar bir zamanlarin efsene pioneer ts 6985 kolonlarini taniyaniniz vardir, bende iki tane var ama birisinin basi calismiyor tamirati mümkün diye duydum fikri olan varmi acaba tesekkürler..atmaya kiyamadim ,ama olmayacaksa mecburen cöpe gidecek..

evet bobinaj işini iyi bilen birisi sarabilir ama eskisi kadar randımanlı çalışmama riski var saran ustaya bağlı kolay gelsin bence de atma yazıktır hemde günah :)

ankara da etlik de bildiğim çok ii usta var bu işi yapan hatta bende de 6985 vardı ona tamir ettirdim 2 kere birisinin tizleri çalışmıyordu birisininde bası. Çok iyi oldu çalınıncaya kadar kullanmıştık abimin arabasında hiç bir problemi yoktu. Tamiri yapan hemde bayan bir usta yanlış hatırlamıyorsam 60 TL ye yapmıştı. Hatta yanmış kenar körüklerini bile değiştiriyor bu bayan

ya hic sormayin 8-9 yil önce vectrama komplet set dizmistim müthis bir seydi pioner kolonlar baslar ful dü neyse 4 yil önce arabayi ablama verdim. simdi satmaya karar verdiler ne istiyorsan cikar cok emek verdin sen bunlara dediler. ben de 6985 leri alim dedim .ne göreyim birinin basi calismiyor simdiye kadar fark etmemistim cünkü sade arkada 1 takim 1790 bir takim 6985 2 tweter arti birde bas önlerde dolu bu arada...arkadaki 6985 in basinin calismadigini fark edememistim taki sökmeye karar verene kadar..ben yaz tatilinde adana dayim nerde yaptiririm bir bakacagim.. yorumlariniz icin tesekkürler..

Sardırdıktan sonra satın derim. En iyisi orjinal olanı.Zaten o basslar yerine şmidi güzel companent takımları var..

Sardırdıktan sonra satın derim. En iyisi orjinal olanı.Zaten o basslar yerine şmidi güzel companent takımları var..

yalnız pıoneer ts 6985 orjinal ise efsane bir kolondur ve kalitesi sesi hiç bir zaman tartışılmaz ayrıca ts 6985 ve bahsettiğiniz comp. takımları aynı kulvarda cihazlar değildir

Son düzenleme:
ben eve set kurmuştum 6985ve tss22 inanılmaz bir keyif.bence satma.sardır dursun.istemiyorsan bana gönder.:D

evet arkadaslar orijinal japon yaklasik 9 yil önce almistim efsane ts6985 galiba sardirip kullanirim ilginize tesekkürler..ben o kaliteli sesi baska hicbir kolonda alamadim ..bence pioneerin gelmis gecmis en iyi kolonuydu o..

img0895fm9.jpg
img0897xv0.jpg

bunlarda efsanenin fotoları....

Geri