Tüm navigasyon ve mültimedia yazılımları

• Konuyu başlatan gyazitekin
  • Başlangıç tarihi
G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Tüm ARAÇ MULTİMEDİA FORMAT yazılımları mevcut cyclone wince ses. bağlantı,donma sorunlarına son
gyazitekin@gmail.com

1150bb22b645bb8a47.jpg

AUDI_main.jpg

AVEO_main.jpgBENZ_main.jpgBlack orange_main.jpgblue white_main.jpgBLUE_main.jpgBlueMRibbon!_main.jpgBMW_main.jpgCFM_main.jpgCircular blue_main.jpgColor style_main.jpgC-Quatre_main.jpgCX-5(LC)_main.jpgCX-5_main.jpgdark color New_main.jpgdark color_main.jpgFly version _main.jpggreen gray_main.jpgLexus2_main.jpgLEXUS4_main.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim araç 2015 Opel Corsa 1.3 motor.
4.0 İntellilink multi medya var.
Navigasyonu BrinGo.
Ancak bu navigasyonu kullanabilmem için cep telefonunada bu programı yüklemem gerekiyor,
o programda pahalı. Bu sisteme başka navigasyon yüklenebiliyor mu ya da yazılımı var mı?

NAVİ 1.jpgNAVİ 2.jpg

Son düzenleme:
G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhaba ççzünürlük ayarları ve çıkarılabilir kart varsa navigasyon yüklenir

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
merhaba ççzünürlük ayarları ve çıkarılabilir kart varsa navigasyon yüklenir
Çıkartılabilir kart derken, sadece usb girişi var.

MeRiH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda bayi çıkışlı Necvox Black Edition modeli mevcut. Ancak son 3 aydır yazılar üzerinde kareler çıkmaya başladı ve ekran kaymaya başladı. Güncelleme ile düzeltilebilir mi?

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhaba navigasyon yazılımı nedir. Wince mi android mi birde resim eklerseniz yardımcı olurum

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
@gyazitekin hocam yeni bir Astra j aldım. Üzerinde serviste takılmış necvox cihaz var. Modeli 9833. Cihaz usb,sd ve navigasyonu görmüyor. Saçma saçma bekliyor. Reset vs fayda etmedi. Wince cihaz. Bunun yazılımını bulabilirmiyiz. Yada çözüm için önerin nedir?

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
@gyazitekin hocam yeni bir Astra j aldım. Üzerinde serviste takılmış necvox cihaz var. Modeli 9833. Cihaz usb,sd ve navigasyonu görmüyor. Saçma saçma bekliyor. Reset vs fayda etmedi. Wince cihaz. Bunun yazılımını bulabilirmiyiz. Yada çözüm için önerin nedir?
Merhaba sistemden girin seri no ve versiyon yazan ekranın resmini buradan atın büyük ihtimal setup dosyası silinmiş ben size navigasyon ful çalışan gonderirim

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
20191019_131343.jpg