tv ye bağlanan harici bellek vs. usb girişli dvd oynatıcı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Feyzullah
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sizce hangisini alıyım (fikirleriniz benim için ilhamdır)

• tv ye bağlanan harici bellek

Oy: 1 9.1%
  • usb ve sd kart grişli mp4 dvd oynatıcı

Oy: 5 45.5%
  • vallaha başının çaresine bak :D

Oy: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar film çekme diye bir konu açmıştım bilişim bölümüne saolun verdiğiniz bilgiler için ama beceremedim ben şimdi diyorumki bi tane tv ye bağlanabilen harici bellek mi yoksa usb ve sd kart girişi olan bir dvd oynatıcımı

usb ve sd card girişli dvd player alırsanız usbden izlediğiniz filmde vs 5.1 ses sisteminden de yararlanabilirsiniz

usb ve sd card girişli dvd player alırsanız usbden izlediğiniz filmde vs 5.1 ses sisteminden de yararlanabilirsiniz

tek korkum usb den filmi izlerken donma atlama gibi olaylar yaşamak..sorunsuz olması lazım alacağım ürünün kullanan veya tavsiye edebileceği marka olan varmı arkadaşlar

şimdi arkadaşlar bi şey daha sormak istiyorum..benim bilgisayardaki film mp4.dvd oynatıcının özelliklerine bakarken mpeg 4 destekliyor diyo bu resim dosyası vb gibi bişeymi yoksa benim mp4 filmi oynatırmı acaba bi yardım etseniz anlayan arkadaşlardan kullananlardan özellikle yardım bekliyorum

şimdi arkadaşlar bi şey daha sormak istiyorum..benim bilgisayardaki film mp4.dvd oynatıcının özelliklerine bakarken mpeg 4 destekliyor diyo bu resim dosyası vb gibi bişeymi yoksa benim mp4 filmi oynatırmı acaba bi yardım etseniz anlayan arkadaşlardan kullananlardan özellikle yardım bekliyorum

yokmu haberi olan

Geri