Ultra marka LPG yardım Acil . . .

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gencer20
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gencer20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba ben bri araç almaya niyet ettim yarında gidip göstereceğim Araç 2001 Astra 1.6 GL temiz değişensiz ikinci sahibinden ancak kafama tek takılan tüp markası Ultra marka, sahibinin dediği çok iyi yakıyor hiç sorun yaratmadı araç 4 yıldır bende dedi ancak bu LPG nin ankarada servisi varmı gaz ayarı falan yaptırdığımda sorun olmasın sonuçta binmek için alacağım, Acilen bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi teşekkür ederim

Servisi varmı yokmu onu bilemem ama markayı ilk kez duydum sanıyorum %100 yerli malı olsa gerek , ama keşke paraya kıyıp BRC , Atiker , Landirenzo filan taktırsaymış

ben böyle araçlara 1 dakikamı ayırıp bakmıyorum bile, çok basit bir mantığım var adam aracına 1 kere yapacağı bir şeyin gidip en ucuzunu takıyor ki bu çoğu zaman atikerdir bu aracın sahibi ona bile kıyamamış. Bu kafada biri kim bilir bakımı nasıl yaptırıyordu nasıl yağ kullanıyordur filtreleri değişiyor mudur değişirken 2tl ucuz olsun diye ne markalar takıyordu kim bilir vs vs..

adam sorun yaşamamışsa sorun ne ki ?
sorun yaşarsanız söktürür atarsınız yenisini takarsınız istediğiniz markanın.
2.elde temiz araç bulmak zorlaşmışken markaya takılmam şahsen...

adam aldığında bu marka tüp varmış araç temiz saat gibi lpg sindende memnun ama benim tek tereddütüm lpg ayarı için bakımı için servis varmıdır yokmudur,

Geri