usb müzik

mustafabesen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımda usb mp3 için yer yok usb den dinlemek için neler önerirsiniz..saygılar

USB'si olmayan araçta USB'den nasıl dinleyebileceğinizi bilen birinin cevabını çok çok merak ediyorum. Benim buna bir cevabım yok ancak başka önerilerim olabilir. Örneğin çakmak soketine takıp çalıştırdığınız ve FM yayını yapan küçük MP3 playerlar var, onu kullanıp MP3'lerinizi radyonuzdan dinleyebilirsiniz. Ya da AUX girişi varsa aracınızda bence onu kullanın. MP3 oynatıcınız ya da telefonunuz aracılığıyla kablolu dinleyebilirsiniz. USB olmayan araca USB takıldığına daha önce hiç rastlamadım... Bu arada aracınız nedir? Onu da belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz. Mevcut ses sisteminiz nedir, nasıldır?

Aracınızda cd300 var MP3 sorun olmamalı, anlayamadım tam olarak sorununuzu??? Biraz daha açık yazar mısınız? Ayrıca AUX girişiniz de var...

Öncelikle aracınızda aux girişi varsa bir mp3 player edinip kullanabileceğiniz bir aparat var.

http://www.dx.com/p/12v-usb-female-...mp3-cable-silver-white-15cm-284419#.VJXAIzALt

Bu aparatın daha basiti olan çift tarafı jack lı kablolarda var.

Yok ben direk usb disk takmak istiyorum dersen o zaman bir seçenek daha var. Araştırmanda fayda var.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...el-corsa-d-usb-sd-aux-aparati-185861847/detay

Bunun farklı versiyonları vardı ama şuan adını hatırlamadığım için bulamadım. Biraz araştırırsanız mutlaka bulursunuz.

arkadaşlar biliyorum biraz garip soru oldu ama ben şunu demek isityorum aracımda usb girişi yok bense herhangibir aparatla dışardan aux girişen veya çakmaklığa transmiter bağlayarak değilde orjinal gibi olması için neler yapabilirim diye sordum..cvp lar için teşekkürler 2014 astra edition hb

arkadaşlar biliyorum biraz garip soru oldu ama ben şunu demek isityorum aracımda usb girişi yok bense herhangibir aparatla dışardan aux girişen veya çakmaklığa transmiter bağlayarak değilde orjinal gibi olması için neler yapabilirim diye sordum..cvp lar için teşekkürler 2014 astra edition hb

Tmm, sizin bi üstteki mesajda yer alan sahibinden linkindeki aparata ihtiyacınız var gibi.

Geri