Uygun Fiyat Ses Sistemi Nasıl Döşenir? Önerilerinizi Bekliyorum!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2002 opel astram war arabamda DEH-P5850MPH PIONEER 50W X 4 mp3 player teyp war.(200 ytl aldım) maximum 450 - 500 ytl ses sistemi almak istiyorum bu fiyata nasıl bi ses sistemi yaptırabilirim.yaptırsam bile kullanıslı olurmu yardımlarınızı bekliyorum!!!

dehp5850mp.jpg

Son düzenleme:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır istiyorum 2inci ele pek güven olmaz sıfır arıyorum sistem wofer amfi eger param yetersede twiterda istiyorum...

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30cm jbl sub
jemesson ampli yada sierra ampli
önlere mid-bas jbl kompanent takımı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl sub 110 ytl gt512

jbl 16 cm companent 130 ytl setli 6 parca 2 twe 2 hop. 2 crossover

amfi fiyatları çok değişiyo ben kalitteli ucuz bişey bulamadım

yine kaliteli olup en hesaplı olan jbl woofer için 301.1 tek çıkslı 260 ytl civarı

hoparlör içinde gto75.4 oda 260 ytl civarı

hoparlör ve bass kesinlikle bunları tavsiye ederim amfide araştırmak lazım bunlardan hesaplı ve aynı kalitede bulursan banada hbaer ver

listemde bu ürünler çünkü :)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jbl sub 110 ytl gt512

jbl 16 cm companent 130 ytl setli 6 parca 2 twe 2 hop. 2 crossover

amfi fiyatları çok değişiyo ben kalitteli ucuz bişey bulamadım

yine kaliteli olup en hesaplı olan jbl woofer için 301.1 tek çıkslı 260 ytl civarı

hoparlör içinde gto75.4 oda 260 ytl civarı

hoparlör ve bass kesinlikle bunları tavsiye ederim amfide araştırmak lazım bunlardan hesaplı ve aynı kalitede bulursan banada hbaer ver

listemde bu ürünler çünkü :)

Buğra Gt cok teşekkür ediyorum yardımların için araştırıyorum hesaplı bir amfi bulursamda haberder ederim...

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim Sana Tavsiyem Basi Sifir Alip Anfini Ikinci El Alman Bas Için Fiyatinin Uygun Olmasi Açisindan Jbl Gto 1202 D çift Bobin Alman Sana Maliyeti 85 Dolar Civarinda Olur Anfiye Gelincede Ileride Mid Veya Hoperlör Ilave Edeceksen 4 Kanal Bir Anfi Alman Olur Ama Yok Ben Sadece Bas Için Alicam Dersen 2 Kanal Alman Böylece Fiyatta Daha Uygun Olur Tabiki Montaj Için Gerekli Olan Kabin Ve Kablolarida Unutmamak Lazim Kabinin Sana Maliyeti 55 Ytl Civarinda Olur Kablolar Ise Alicağin Anfinin Girişlerine Bağli Eğer High Inputlu Bir Anfi Alirsan Rca Kablosu Kullanmana Gerek Kalmaz Yani Maliyet Düşer Anfi Içinde Ortalama 200 Ytl Düşün Oto Müzik Ve Görüntü Sistemleri Ile Uğraşan Bir Kardeşin Olarak Sana Yardimci Olabildiysem Ne Mutlu Bana Saygilar