Uzak diyarlardan yardim isteyen kardesinize yardim edin lutfen!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gulzat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gulzat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Opel uyeleri. Ben sizlere uzaktan yaziyorum. Ben bundan yaklasik 5yil.once opel astra 1999 g model araba almistim.iki yil once bir sorunu cikti. Panelde el freni isaret lambasi var.bazen motor zorlandiginda ya da benzin az kaldiginda o isik yaniyor (el fren) panoda ve d calismiyor ama araba stop etmiyor gidiyor ancak yavasliyo 60tan fazla gitmiyor. Eger isiklarda durdugumda gitmek icin 1e aliuorum ve araba hizlandikca da 2ile devam ediyorum.araba otomatik vites. Simdi benim araba Bishkekte. Yani Kirgizistanda. Ve burada herhangi opel servisi yoktur . Genelde ozel tamirciler. Bu sorunu gosterdigimde biri diyor ya motoru degistireceksin ya da boyle devam et diuorlar. Benim motoru pek acmak da istemiyorlar cunku burada pek opel markali arabalar bulunmadigindan parca bulmak zormus. Kisacasi bu sorunun cozumune yardimci olmanizi roca ediyorum.

Allah yardımcın olsun kardeşim,bilmeyen kimselere arabanı elletme,daha büyük sorunlar çıkabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

kadranda yanan o ışıgın fotosunu cekıp gonderebılırmısınız acaba..

resim ektedir. 10nolu isaret yandiginda araba zorlaniyor. gaz almiyor.

Ekli dosyalar

• images.webp
    images.webp
    8.3 KB · Görüntüleme: 64
Belki el freni halatı sıkışmıştır bi yere,yanıp sönse fren hidroliği boşalmıştır ama Sürekli yanıyorsa el freninde sıkıntı var bence.

Opel astra g 1999 model icin ikinci el beyin lazim, yardimci olur musunuz?

Opel astra g 1999 model icin ikinci el beyin lazim, yardimci olur musunuz?

Geri