Uzaktan kumanda sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan zekiak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zekiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar

aracım 2000 model astra gl... uzaktan kumanda ilgili sorun yaşıyorum. kumandayı sisteme tanıttıktan sonra (kontağı açıp 3 sn basılı tutuyorum) 1-2 gün kapılar kumanda ile açılıyor. daha sonra açılmamaya başlıyor.yine tanıtıyorum ama ertesi gün yine açmıyor. kumandanın pilini değiştirdim. yedek anahtarlada denedim ama sorun aynı. bu konuda bilgisi olan varmı? teşekkür ederim

pil ile arka kapağı ( - kutubu arkasına)arasına ufak kalın kağıt koy pil oynadıkca kontak kesiliyor benim omegada olmuştu :) zamanla dış kabı ile pil arasında boşluk oluştu dene :) belki aynı sorundur...

pil ile arka kapağı ( - kutubu arkasına)arasına ufak kalın kağıt koy pil oynadıkca kontak kesiliyor benim omegada olmuştu :) zamanla dış kabı ile pil arasında boşluk oluştu dene :) belki aynı sorundur...
ama düğmeye basınca ışık yanıyor. yinede deneyeceğim. teşekkür ederim.

Bendede yanıyordu ama mesela aracda değil iken bağzen pil anlık kesintiye uğrasa kot siliniyordu anlatabildimi bilemem biraz karışık oldu ama :)

aynen dediğin gibi çıktı..2 gündür sorun yok. bende pilin arkasına kağıt sıkıştırdım. inşallah bi daha olmaz

merhaba arkadaslar

aracım 2000 model astra gl... uzaktan kumanda ilgili sorun yaşıyorum. kumandayı sisteme tanıttıktan sonra (kontağı açıp 3 sn basılı tutuyorum) 1-2 gün kapılar kumanda ile açılıyor. daha sonra açılmamaya başlıyor.yine tanıtıyorum ama ertesi gün yine açmıyor. kumandanın pilini değiştirdim. yedek anahtarlada denedim ama sorun aynı. bu konuda bilgisi olan varmı? teşekkür ederim

aynı sorun bendede var . benimki bazen 5-6 gün çalışıyor bazende 1 gün bile çalışmıyor. şimdi hemen deneyeceğim.

Ben de tahmin etmiştim aslında, başlık açaya üşendim.
Çünkü bazen ışık yanıyor, bazen kesik kesik yanıyor.
Hemen deneyeyim.
Olursa yazarım...

Genelinde aynı yanılmıyorsam...
Üç kere kontağı 2. konuma ard arda getirip başa dönün(aç-kapa-aç-kapa-aç) sonra kumandanın kapı kapama tuşuna 3sn basılı tutun.
Kapılar kitlenip açılacak. Programlama okdir...

kumanda sorunu bende de var ya .. kumandanın değişimi gerekiyormuş. 120 lira istediler. sadece iki butonlu bişey için... saçmalık.

Geri