van merkezde onerebileceğiniz opel servisleri?

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1aylık aracımı aldıgımda exper raporunda belirten km bakımı gelmiş acıklamasından sonra is yerinde biraz arastırdım ve 10kısıden 5 i erol ustaya git 5 i gitme dedi. bnde ilk seferlik gitmeyi tercih ettim. bana zincir seti ve ıvır zıvır filtreler ve yag degimi icin parcaları soledi sanayide sordurdu 1000tl parcalar 350 tl iscilik dedi. ama parcaları sen istedğin yerden alabilrsin sana kalmıs dedi. bende netten 780tlye parcaları aldım ve teslim ettim bir gun sonra aracı aldım. fakat bazı arkadaslarım iscilik ucretinin fazla oldugunu soledi. var mı van da onerebileceğiniz guvenebileceğimiz bir usta.?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Özellikle bilmediğimiz şehirlerde işçilik ücretinden ziyade yapılan işçiliğin temiz olmasına bakmak lazım hocam. Usta aracınızla ilgilendiyse aracınıza otururken bile poşet takıp dikkat ettiyse varsın 100-150 lira fazla alsın. Baştan savma yapıp ucuz almasından iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Hakan55

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence maksimum 100₺ pahalı olabilir daha ucuza da yapılabilirdi. Kimse parayı kolay kazanmıyor ama ne ustalar var tamir edeyim derken arabayı bozuyor. İşini iyi yaptıysa üç beş liraya bakmayın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3 sene çalıştım Van / Çatak ta. altımda megane vardı o zaman nezirbaş yetkili servise götürüyordum. yani güvenilecek usta maalesef biraz azdı o zamanlar. sizin yerinizde olsa yetkili servise giderim hiç olmazsa bir sıkıntı anında şikayet edilebilecek bir kurum.

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Van da yaşıyorum. Opel denince genelde Erol usta yi önerirler. Serviste yetişmiş iyi bir ustadır. İşçiliği diğerlerine göre biraz pahalıdır. Bu da Van da tanınmış olmasından galiba.

Size Dicle Oto yu da tavsiye edebilirim. Garanti Bankasının yanindaki blokta. Sarı büyük tabelasını görebilirsiniz. Ayhan, Vedat ve Yusuf usta var. Birinin gözünden kaçanı diğeri görebiliyor. İşlerini düzgün yapma gayretindeler. Erol ustaya nazaran iscilikleri daha uygun gibi.

Van da maalesef işini profesyonelce yapan yer bulmak zor. Bu tür hizmet alanları geleneksel kafayla yapılıyor. Deneme yanılma, iletişim geliştirme yoluyla bir usta edinebilirsiniz. Her halükarda kötünün iyisi olacaktır. Kolay gelsin.

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle bilmediğimiz şehirlerde işçilik ücretinden ziyade yapılan işçiliğin temiz olmasına bakmak lazım hocam. Usta aracınızla ilgilendiyse aracınıza otururken bile poşet takıp dikkat ettiyse varsın 100-150 lira fazla alsın. Baştan savma yapıp ucuz almasından iyidir.

Bende sizin mantiktayim hocam yani atiyorum bir parcayi telle onartmak yerine yenisini alip taktiririm ustaya zorluk cikartmam ama soncda bizde burda gorevimiz icabi gldk bugn variz yarin yokuz blki daha once burda olan varsa diye bi danisayim dedim . O zaman ben usta olarak erol usta onerisi yapayim.10kisiye sordum 5i ii dedyse 5i aldigi fiyati yuksek dedi ama bn isciliginden ilgisinden memnun kaldim.