vectra 2.5 atikermi zavolli mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gökhan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarm 2.5 vectra için hangi marka sistemi taktırmalıyım.atiker ve zavolli arasında gidip geliyorum.iki markanında fiyatları nedir?istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz lpg servisi varmı?teşekkürler.

6 silindir ve üstü için prins önerdiklerini duydum.BRC ninde 6 silindir uyumlu kiti vardır.Bence kaliteli bir kit alın paradan kaçmayın.

Bana sorarsan BRC (kendim şuan kullanıyorum şimdilik memmunum motor hırıltısı dışında oda araç rölantide çalışırken devir saati sanki olması gerekenden hafif aşağısını gösteriyor ondan motor hırıltı yapıyor hafif gaz verince hırıltı kesiliyor) eğer BRC taktıramam pahalı diyorsan o zaman atiker

ikisinin arasında yaklaşık %50 fark var.Bu farkı vermeye değermi.şu an için zaten imkanlarım çok kısıtlı.atiker 2,5 motorlarla uymlu çalışıyormu?

benim eski aracım 2.5 cdx di üstünde atiker vardı lpg den yana bi sıkıntı yaşamamıştım

yakıt durumu neydi.çok yaktığı söyleniyor atiker in.doğrumudur?

satalı 1.5 2 yıl oldu sadece hatırladığım yakıt olarak o zaman lpg kaçtı unttm ama şehir içi 20 tl lik lpg ile 55 60 km anca yapıyordum uzun yolda hız sabitleyiciyle baya düşüyordu ama

Geri