vectra a benzin sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan serberos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya ıkı gundur arabada bı sıkıntı vardı kah gazda calısıyor kah benzıne gecıyor kaputu actıgımda tesadufen gordum sanırım sızın dedıgınız sıyah bı kutu onu soktum duzeldı benzıne gecırdım arabayı stop ettı bu buyuk ıhtımal dedıgınız bu sımdı soktum evde ıcını actım ıcınde dıyotlarda kopukluk var sanırım sızınde dedıgınız gıbı bundan yapıyor yarın bı baktırıyım tesekkurlerr bılgınız ıcın

aynı sorun bendede var. arabayı benzinde çalıştırıyorum stop etmiyor. biraz titreme yapıyor. hareket ediyorum biraz gidiyorum sonra gaz yememeye başlıyor.. siz acaba sorunu çözdünüz mü? çözdüyseniz neler yaptınız?

slm dedıgınız sıyah kutuyu degıstrıdım benzın sorunu cozuldu ama sımdı enjektor kutugunde arıza varmıs elektrıkcıye sordum cıkmasının fıyatı 450 cıvarında dedı bunu fıyatını bılıyormusunuz

slm alpunga benım arabada ecu denılern elektronık beyın benzın gaz kesıcısı bozukmustu onu yaptırdım benzındekı sorun cozuldu ama benım enjektor kutugunde arıza varmıs kutugun ıcındekı kablolar sertlesmıs onlarda kopukluk olabılırmıs kutugun ıcını actırcam ordakı kablolarda kopukluk varsa bırbırını temes ettıgı ıcın benzını gazı kesmıyor ama sende sadece gazdayken yapıyorsa ecu dedıklerı seyde sorun olabılır

yani demek istediğim bende lpgde düzgün çalışıyor ama benzinli kullanmaya çalıştığımda gaz pedalına basıyorum araba 1. vitesde kalkıyor ama vites artırınca gitmiyor pedala bassamda araba stop edecek gibi oluyor..

Geri