Vectra B junyan yardım

VectRaColiC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldığım vectra b aracımda junyan farlar takılı fakat kısa farların yuvarlak kısmı ve ledli olan kenardaki kısım randımanlı olarak yanmıyor bakımını veya tamirini nerede veya nasıl yaptırabilirim ?

bahsettigin kisim angel yani halkalarsa onlar sonuk yanar cunku altinda 1 yada 2 led vardir buda halkayi tam aydinlatamamakta ve goze sonuk gorunmektedir. bende de aynilari var. cozumu ise bayagi ugras. farlari sokup camlarindan ayiracaksiniz angeli cikartip led takviyesi yaparak isigi guclendirebilirsin. ama sana tavsiyem fari sokmemen sokerken kirilabilir kirmadan soktu diyelim takarken guzel yapistiramassan silikonla kenarlarindan farin su alabilir aklinda olsun.

Ali bey , angel kısımların 3ü yanıyor 1 tanesi yanmıyor , kenarlardaki LED'ler (alt alta sıralı olan kısım) orda hiçbir tepki yok ampulümü patlaktır acaba

anladim o kolay degisir ya ampul patlamistir yada kablosu kopuk yada cikik olabilir. o ledlerin degisimi kolay..

Bugün boş zamanım oldu ve bir söküp bakayım dedim gördüm ki daha önceki sahibi ledlerin yanmasını istememiş ve kabloyu neredeyse kökünden kesmiş , buna ek yapabilirmiyim ?

Geri