vectra B kapı camları nasıl sökülür?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bir iki sefer aracımın camlarına film cekme işlemim oldu ama düzgün yapamadım.şimdi camları söküp dışarıda film çekip takmak istiyorum.camcı tanıdık var 150 tl istiyo vede sökülme işlemini anlatmıyor.:( bilen arkadaslar varsa yardım istiyorum .bide ön kapı panzotlarını kolaylıkla söebilirken arka kapı panzotlarını tüm vidalarını sökmeme rağmen cıkartamıyorum vede arka cam acma kollarını cıkaramadım.yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
150 lira verip yaptırmanı tavsiye ederim. Bir parçaya hasar versen inan ki daha zararlı çıkarsın. Camcıyla biraz daha pazarlık yapmaya çalış.

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söktükten sonra kendinizmi yapacaksınız yoksa tanıdık dediğiniz kişiyemi yaptıracaksınız?
siz hiç bulaşmayın cam işine krikoları sökmek camı kurtarmak geri toplamak başınızı ağrıtır.
iş bilen bir camcıya gidip söktürün camlarınızı. ordan camları alır filmletir geri taktırırsınız kısa sürede sorunsuz bir şekilde hallolur.
kendiniz yapmak isterseniz en basit sorun krikonun ayarını yapamayıp ilk tuşa basmanızda krikoyu yamultmak, camı düşürmek olur.
arka döşemeleri sökememeniz bir işaret size :)

ozhanyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aliii sen sök sen sök.ben bi sol kapıyı söktürdüm alarm taktılar paramparça ettiler adiler.hazır arabanız dediler koltuga bindim herkes basımda beni bekliyor megerse kapı kollarını tam takamamıslar kırılcakmı kırılmıycakmı onu bekliyorlar.kapıyı bi çektim takk kol elimde kaldı kapının suntası düştü alarmı takan adamla göz göze bakıstık.adam sövdügmü anladı ama :D cocuklara bagırdı cagırıdı felan ama tırnaklarını kırdılar hep oynuyor lankır lankır.kendin ugrs bence ali.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aliii sen sök sen sök.ben bi sol kapıyı söktürdüm alarm taktılar paramparça ettiler adiler.hazır arabanız dediler koltuga bindim herkes basımda beni bekliyor megerse kapı kollarını tam takamamıslar kırılcakmı kırılmıycakmı onu bekliyorlar.kapıyı bi çektim takk kol elimde kaldı kapının suntası düştü alarmı takan adamla göz göze bakıstık.adam sövdügmü anladı ama :D cocuklara bagırdı cagırıdı felan ama tırnaklarını kırdılar hep oynuyor lankır lankır.kendin ugrs bence ali.
:D yaptırdımı adam ?

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye o kadar para verip uğraşıcaksınız birde üstüne film parası vericeksiniz anlamadım.150 tlye gayet kaliteli film çeken yerler mevcut hatta İstanbulda 50 tlye bile çekiyorlar ama çok kaliteli değil kaliteden kastımda şudur 2 sene sonra rengi solar o kadar yeniden yaptırırsınız olur biter.150tl verip ugraşıcaksınız bde film alıcaksınız zaten adam gibi bişey almaya kalksanız 50 tlden aşaya bulamazsınız bence uğraşmayın gidin bi yere yaptırın.Bu arada kapıları sökmeden yapıyorlar gayette başarılı oluyor ben kaılarımı söktürmke istemediğim için çok araştırmıştım bu konuyu avrupa araçlarda kapı sökmek çok uğraşlı oluyormuş o yüzden pek yanaşmıyorlar.Benim filmleri kapıları sökmeden yaptırdım memnunum bi fark yok.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhabalar
Benim camı kesinlikle sökmem gerek, Camı tutan mekanizma(Kapıyı açınca vidası gözüken) yerinden oynadığı için hem ses yapıyor, hemde bazen cama mani oluyor. İç döşemeyi sökmek kolay bende panzutları var, star clipsten almıştım da, camı nasıl sökecem bilmiyorum açıkcası

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
niye o kadar para verip uğraşıcaksınız birde üstüne film parası vericeksiniz anlamadım.150 tlye gayet kaliteli film çeken yerler mevcut hatta istanbulda 50 tlye bile çekiyorlar ama çok kaliteli değil kaliteden kastımda şudur 2 sene sonra rengi solar o kadar yeniden yaptırırsınız olur biter.150tl verip ugraşıcaksınız bde film alıcaksınız zaten adam gibi bişey almaya kalksanız 50 tlden aşaya bulamazsınız bence uğraşmayın gidin bi yere yaptırın.bu arada kapıları sökmeden yapıyorlar gayette başarılı oluyor ben kaılarımı söktürmke istemediğim için çok araştırmıştım bu konuyu avrupa araçlarda kapı sökmek çok uğraşlı oluyormuş o yüzden pek yanaşmıyorlar.benim filmleri kapıları sökmeden yaptırdım memnunum bi fark yok.

+ 2.0

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim asıl merak ettiğim konu şu. Malum film olayı yasak, trafik polisleriyle köşe kapmaca oynamak çok mu heyecanlı oluyor? Nedir bu film merakı anlayamıyorum. Polis sıkıştırınca ondan sonra burada yeni yeni konular açıp polis çorba parası istedi, ceza yazdı, arabayı bağlamaya kalktı diye boş yere yakınıyorsunuz. Nedense hiç kimse delikanlıca ortaya çıkıp ben kanuna bilerek karşı geldim, yasak olduğunu bile bile film çektirdim demiyor da hep hatayı karşı tarafa yüklüyor. İllaki camlarım koyu renkli olsun diyorsanız camlarınızı TÜV belgeli koyu renkli camlarla değiştirin olsun bitsin. Bu sayede sökme takma parası vermezsiniz, film parası ödemezsiniz (duyduğum kadarıyla kaliteli filmler en az 450-500 lira civarıymış), çıkan camlarınızı satıp artı para kazanabilirsiniz, görevlilerin keseceği para cezalarından kurtulursunuz, polislerden köşe bucak kaçmazsınız. Herşeyiniz legal olduğu için trafikte başınız dik rahat rahat gezersiniz.