Vectra B kullanıcıları ilgilenebilrmi?

Vectra Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda yeniyim herkeze öncelikle selamun aleyküm
4 Yıl 2000 model 1.3 lx accent milenyum kasa kullandık araç bizi memnun etti masrafı yakıtı azdı aracı sattık

Şuan 1999 model vectra 2.0 cd b kasa bulduk
araç 2. sahibinde 1999 dan 2010 kadar 1. sahibi kullanmış 7 yıldırda 2. sahibi kullanıyor 195.ooo kmde aracı beğendik

Ama kafamıza takılan noktalar var internette krank sensörü ve elektrik aksamının çok sorunlu olduğunu söylüyolar

Babam memur hani aracı ayda 5 6 kez kullanıcak ve 3000 devir geçmeyecek bize pek sorun yaratırmı kullananlar yaşadığı sorunlardan kronik arızalardan yakıt durumundan ve parça fiyatlarında bahsede bilir mi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben on sene kadar kullandım, boyasında oluşan vernik yanığı yüzünden sattım. Aynı temizlikte LPG siz bir otomatik bulursam gene alırım. Ben kullandığım süre boyunca kronik diyebileceğim bir sorun yaşamadım. Vecta B ler biraz havalıdır, kurçalanmaya, kalitesiz yan sanayi parçalara tahammül edemezler, kaliteyi severler. Bakımları ehil ellerde ve zamanında yapılmış, kurcalanmamış bir Vectra B yi tavsiye ederim. Parçaları kısmen pahalı olabilir ama kullanım bakımından uzun ömürlüdür.

Sinan3405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum mumkunse makyajlı kasa al onlarda elektronık sorun az.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlı kasa 1.6 motorlar kesinlikle elektronik olarak daha fazla sorunludur.
2.0 cd cdx tavsiye ederim.yakıtı düşüktür kafanıza takulmasın onun dışında savaş abi anlatmış zaten bilmen gerekenleri

Sony z5 ile gönderildi