vectra b lpg

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cilek26
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar vectra aracımı stop ederken dıt dıt dıt diye lpg sinyal veriyor ne olabilir lpg filtresi 2 ay önce değişti.

stop ederken mi yoksa kontağı açıp göstergedeki lambalar sönüncede mi_? :D

sebep lpg ci tüpün alarmını açık bırakmış 10000 km için :) bende de var üşendim kapatmaya :D

stop ederken yapıyo bizim kapatabileceğimiz birşeymi alarm

yok malesef lpg ci pc ile kapatıyor :D ben binen kişiye kemer ikazı diyorum genelde yiyorlar :D kemerlerini takıyorlar :D

her halukarda gideceğiz yani 10000 bakımında neler yapılıyor,yaklaşık ne kadara mal olur biliyormusunuz. bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

araccile 26 aracınızın lpg sisteminde bir sorun var sanırım en yakın lpg bayisine gidip aracınızın sorunun bilgisayarla ayarlayarak yapabilirler iyi günler

cilek 26 arcınızın 10000 km bakımlarında arcınızın gaz filitreleri degişir ve arcınız gaz ayarları yapılır fiyat konusuna gelincede aracınızdaki lpg kitinin markasına göre degişir

hafta sonu gideceğim lpg kiti tartarini su anki mevcut gaz ayarı çok ii mutlaka gaz ayarı yapılırması gerekirmi filtreyi 2 ay önce değiştirttim ama her hangi bi ayar yapılmadı memnunmusun dedi evet dedim tamam dedi gönderdi. bilgileriniz için teşekkür ederim

filitre degiştigi taktirde mutlaka gaz ayarları konturol edilmek zorundadır bazı markaların 10000 bakımı geldiginde size sesli bilgi verir sanırım 10000 bakım zamanını silmemişlerdir

Geri