Vectra b yardım :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Enginn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enginn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın fan açma düğmesi 1-2-3 üncü kademelerde çalışıyor fakat 4 üncü kademeyi açtığımda kapanıyor yani 4üncü kademe çalışmıyor elektirikçilere gösteriyorum adamlar 15-20 dk uğraşıp '' Abi işi uzun '' diyorlarlar zamanım var bakın diyorum uzun sürer çok deyip çıkıyorlar arabadan neden olabileceğini bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar aracımın fan açma düğmesi 1-2-3 üncü kademelerde çalışıyor fakat 4 üncü kademeyi açtığımda kapanıyor yani 4üncü kademe çalışmıyor elektirikçilere gösteriyorum adamlar 15-20 dk uğraşıp '' Abi işi uzun '' diyorlarlar zamanım var bakın diyorum uzun sürer çok deyip çıkıyorlar arabadan neden olabileceğini bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkürler..

ALACAKSINIZ 1 ADET YAĞSIZ KONTAK SPREYİ ORTALAMA 18-20 TL arasında. klima ünitesini sökeceksin ancak vectra b lerde nasıl sokuluyor bilmiyorum aynı sorun vectra c de geçenlerde geldi başıma şimdi saat gibi çalışmakta. üniteyi söktükten sonra spreyi sıkıyorsun her yerıne saat gibi çalışır.

ilgin için sağol arkadaşım ancak klima ünitesi derken çevirdiğimiz anahtarımı kastediyorsun eğer oysa önemli değil defalarca söktüm dediğini yapabilirim yani .

Geri