vectra b2 cruise control montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan lampard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22242514.jpg

arkadaşlar hız sabitleyici için parça siparişini verdim tesisat çekmem grekiyo yalnız ecu soketindeki(örnek resim)pinlere kablo girişini nasıl yapabilirim.yapan arkadaşlar yardımcı olursa makbule geçer.daha önce yol bilgisayarı montajını yaptım onu pin deliğine kabloyu sokarak yaptım yerinden oynasada önemli değil ama cc montajının daha sağlam ve içime sinmesini istiyorum sarsıntıda falan yerinden oynamaması veya çıkmaması için.bilgisayar kasalarındaki küçük soketleri düşündüm ama onlarda büyük geldi

cc montajında soketteki pinlerde kablo yok olsaydı kabloya ek yapmayı düşünüyordum

evet z16xe

kabloyu direk sokabilirsin o yuvaya yada çıkmacılara gidip resimdeki soketten alıp içindeki pinleri kullanabilirsin.

kabloyu direk sokabilirsin o yuvaya yada çıkmacılara gidip resimdeki soketten alıp içindeki pinleri kullanabilirsin.
burada çıkmacı bulamadığım için mecburen kabloyu yuvaya sokarak halledicem o zaman.sizin cc montajınızı forumda bulamıyorum defalarca aramama rağmen silindimi acaba

evet herşey tamam sadece verdiğim siparişlerin gelmesini bekliyorum umarım gecikmeden gelir:D

alttaki resim b2 vectranın direksiyon ve sinyal kolunun olduğu bölüm. iki tane boş soket var. kırmızı ve yeşil olan kablolar. bilgisi olan arkadaşlar bu soketler hız sabitleyici kolunun soketleri mi? yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
2m6vo0p.jpg

Geri