VECTRA B'ye navigasyon veya multimedya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan muysal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

muysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, VECTRA B'ye navigasyon veya multimedya taktıran var mı?

örnek resim gönderebilirseniz çok sevinirim

in dash pioneer düşünüyorum ama daha güzel önerileri olan var mı?

kolay gelsin

Mustafa

Forumdan Mehmet KAYHAN Arkadaşımızn çalışması

dvd3dc3.jpg

dvdeb6.jpg

dvd2wo9.jpg

dvd1qs2.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

Buda başka alternatif.....

K294030_NaviKonsoleOpelVectraB.jpg

Son düzenleme:
teşekürler
cevapta resim var mı?
ben resimleri göremiyorum da, ne yapmam gerekiyor
sayg,

yabancı bır sıteden bulmustum vectra b nın orta kolorıfer ızgaralarını ıptal edıp oraya monte edılmıs bı lcd vardı o daha hos duruyordu resımlerını bulamıyorum su an bırı de ortadakı bılgı ekranını degıstırıp ufak lcd koymustu oda ıyıydı bunlar olmassa ındash tavsıye ederım tekrar dan olmaz dıyosan:) dvd veya vcd lı teybe on koltuk kafalıklarına monte edılmıs hazır olan lcd lerden alabılırsın....

bende kendi aracıma sony taktım..

Ekli dosyalar

• 26032009015.webp
    26032009015.webp
    60.8 KB · Görüntüleme: 306
  • 26032009016.webp
    26032009016.webp
    67.2 KB · Görüntüleme: 247
bende kendi aracıma sony taktım..

resim için teşekürler
en mantiklisi in dash galiba, ama senin teyp biraz dişar da mi kalmiş ?

Buna navigasyon takmak ta mümkün mü?

ARAÇ ZATEN TÜPLÜ, TEYP DE ÇIKARSA YOL BİLGİSAYARI UYARILAR DIŞINDA GEREKSİZ OLACAK, YOK BİLGİSAYARINDAKİ UYARILARI VE BİLGİLERİ DE YEYBIN EKRANINA AKTARIRSAK (BURADA BİRAZ UÇTUM GALİBA :)) ÇOK GÜZEL OLUR

Bu arada cevap yazan herkese teşekürler

yabancı bır sıteden bulmustum vectra b nın orta kolorıfer ızgaralarını ıptal edıp oraya monte edılmıs bı lcd vardı o daha hos duruyordu resımlerını bulamıyorum su an bırı de ortadakı bılgı ekranını degıstırıp ufak lcd koymustu oda ıyıydı bunlar olmassa ındash tavsıye ederım tekrar dan olmaz dıyosan:) dvd veya vcd lı teybe on koltuk kafalıklarına monte edılmıs hazır olan lcd lerden alabılırsın....

cevap için teşekürler

lcd bana lazım, arka koltuktakiler kendi çözümünü kendi bulsun :)

bilgi ekranı çıkınca, bilgiler o küçük lcdye geliyor mu acaba?

ben navigasyonu nokıa n95 bağlayayarak hallettim. cihazın ses ve görüntü çıkışını ındash,ın girişlerine bağlayıp hem telefon kiti hemde navigasyon olarak kullanıyorum.

ındash ler genel olarak biraz dışarıda durur .sebebi ise ekranın içerden çıkması sanırım.

Geri