Vectra C 2 aracımın kapı hoparlör ebatları

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın sesinin yetersiz kaldığını düşünüyorum. Hem bass hem tiz olarak. Hele yüksek ses açınca sesi iyice bozuyor. Oejinal teybi değiştirmeden sesin artmasını istiyorum. Kapıdaki haporlorleri değiştirsem seste değişme olur mu? Kapıdaki haporlor ebatlarını da bilmiyorum veya ses için yapabileceğim başka bi şey var mı amfi vs.

16 cm ön kapılar.

mid takım alabilirsin fakat ana ünite aynı kaldığı sürece aracın kaç model ünite modeli nedir? (cdc40 lar güzzel cihazlar)

anfi bas mid takım takablirsin
teypte anfi çıkışı olmadığı için deck çevirici kullanılacak o da motor sesi ve parazit yapmaması için kaliteli bir deck çevirici kullanırsan güzel sonuçlar elde edersin.

2006 model cd 30 teybi var. Mid ve amfiyle uğraşmadan sadece kolonla da verim alabilir miyim acaba

2006 model cd 30 teybi var. Mid ve amfiyle uğraşmadan sadece kolonla da verim alabilir miyim acaba

alamazsın herhangi bir verim. bu klasik bir soru herkes anfi bas olmadan ister ama keşke olsa :)

benim c2'de tesisat vardı daha önce aldığım adamda. midleri sökmemiş öndeki. direk bağlamışlar süzgeçsiz. baya iyi ses alıyorum. c1'deki orjinal hoparlörlere göre...

Sony,kenwood,alpine,hertz gibi 3 yollu hoparlörlerden alırsanız yüksek seslerde arabadan çıkan çatlak seslerin ve tizler altında kalan mid-bass tonlarının önüne geçmiş olursunuz ve derin bir bass potansiyeline sahip olursunuz. Bu hoparlörler güçlü olduğundan deck çevirici + çok yollu amfi ile beslemeniz gerekebilir. Düşük seslerde gayet güzel ses veriyor vectra C2 Comfort hoparlörleri, elegance seride ön kapılarda mid-tiz component hoparlörler var, torpido içine saklanmış meymenetsiz de bir subwoofer var, sistem çok farklı, dolby dijital ses işlemcisi var aletin içinde, bir dinlemeniz lazım sesin nereden geldiğini anlamak 1 saatinizi harcar :D

Bu yazdığım amfi-oparlör-deck işini yaparsanız ses kalitesinde cdc40 opera ses sistemini ancak yakalayabilirsiniz, kapılara ses yalıtımı yaparsanız daha üstün ses kalitesi elde edersiniz.

üstün ses yok hacı vectrada iyi bir bas koyum alpine 30 cm bagaj zangırdıryor zevk alamıyorum yalıtım falan hikaye napcas :)

üstün ses yok hacı vectrada iyi bir bas koyum alpine 30 cm bagaj zangırdıryor zevk alamıyorum yalıtım falan hikaye napcas :)

kapı içlerine, fitillere yalıtım yapıcan abi, kapı hoparlörlerinden bahsettim ben. Bagaj zıngırdıyosa bi gevşeklik vardır, benim arabada ses yoktu hiç :D

kapı içlerine, fitillere yalıtım yapıcan abi, kapı hoparlörlerinden bahsettim ben. Bagaj zıngırdıyosa bi gevşeklik vardır, benim arabada ses yoktu hiç :D

30cm bi bas bagajda hava almadığı için zangırdıor hiçbiyer yok baktırdık ama böyle malesef

30cm bi bas bagajda hava almadığı için zangırdıor hiçbiyer yok baktırdık ama böyle malesef

abi elegance zaten subwooferlı, siz nie büyütmediniz orijinal subu. Arka kapılardaki hoparlörleri de daha güçlü coax olanlarla güçlendirseniz hi-fi sisteme dönüşüyo çok kaliteli ses oluyo. CD70navi zaten cd30mp3 ile aynı ses işlemcisine sahip, çok zayıf gelicek cdc40 operadan sonra.

Geri