vectra c 2006 model comfort mu ? 2004 model elegance mi ?

murat123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model opel vectra comfort donanımları nelerdir

(konu değiştirildi )
2006 model opel vectra comfort modeli donanımı nelerdir

ben vectra c alamayı düşünüyorum allahın izniyle ve 2006 model almaya karar vermiştim ama şu ara kime dediysem elegance modelini almamı söylüyorlar . ama benim bütcem 2006 model eleganceye yetmiyor . 2006 model vectra comfortlarda esp varmı bu donanım benim için çok önemli bazı satıcılar var oldugunu söylüyor . bide sizce 2006 model comfort mu (yani makyajlı kasa) yoksa 2004 model elegance mi ????

Son düzenleme:
makyajsiz kasalarda hangilerinde esp var bilmiyorum ama elegance dan mutlaka vardir. makyajli kasalarda essentia donanimi haric butun donanim seviyelerinde esp plus var. yani esp nin daha da gelismis hali. ayni anda 3 tekere kadar fren yapabiliyor. bence 2006 alin gorunusu daha guzel bence...

hasarLı ve kompLe boyalı araç için çok değiLmi o fiyat onun yerine o aracın makyajsız kasasını eLagance donanımLısını aLsanız daha iyi bi seçim oLur..
yok hocam ben bu arabayı alacam demedim yani bunda var yazıyor ama başka 2006 modellerde yok yazıyor sadece bunu örnek göstermek için koydum .

makyajsiz kasalarda hangilerinde esp var bilmiyorum ama elegance dan mutlaka vardir. makyajli kasalarda essentia donanimi haric butun donanim seviyelerinde esp plus var. yani esp nin daha da gelismis hali. ayni anda 3 tekere kadar fren yapabiliyor. bence 2006 alin gorunusu daha guzel bence...
yani 2006 modellerde esp var hatta bi üst sevyesi standart olarak var yani dogru anladım değilmi ?

Bende de 2004 comford var. özelliklerini tam olarak bilmiyorum. Bilen varsa bekliyorum. Selamlar.

Makyajsızda sadece elegancelarda standart esp.
Burak tüm makyajlı 1.6 comfortlarda varmı acaba esp? Sanki ilk çıkanlarında yoktu diye hatırlıyorum ben? Konusu açılmışken bunu aydınlatsak iyi olacak :) Bende merak ediyor idim.
Esp olduğunu varsayarsak makyajlı kasada; xenon,park sensörleri, ısı yalıtımlı cam, elektrikli arka ve munuel yan perdeler, elektrikli koltuklar v.s. eksik makyajsız elegance'a göre benim hatırladığım, ki xenon kolay halledilir bana göre mercekli far olduğu için, diğerleride size kalmış.

makyajli kasa ilk ciktiginda elegance almistim o zaman bayinin verdigi katalogda essentia haric butun modellerde esp plus standart yaziyodu.

Eyvallah, öğrenmem iyi oldu.. Bakarsın lazım olur ilerde :)

Geri