Vectra C imdat Yani :D

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra c'ye xenon takacam ama sitede far tiplerini bir türlü bulamadım :D kısaların h7 olduğu hakkında bilgi var ama diğerleri yok :D
uzunlara osram takmayı düşünüyorum beyaz ve sislere parklarada bana link vererek ampülleri gösterebilirmisiniz ? birde bizim comfortlarda (2005) farlar merceklimi ? mercekliye benziyor ama :D

ve ek olarak maşpiyelleri boyatacam ama fiyat olarak ne kadar vereyim pazarlık edecem ona göre :D

Marşpiyeller, kapı çıtaları gibi siyah plastik ise, özel astar attırmalısın altına yoksa döker. Astar kaliteli ile ise çatlama vs. olmaz, ama bu da fiyatı yükseltir. 200-300 arası verebilirsiniz.

Farınızın mercekli olduğunu ilk bakışta görürsünüz. Ampülü görebiliyor musun? hiçbir açıdan göremiyorsan, onun yerine cam gibi bir şey görüyorsan merceklidir. Kısa ve uzun H7 olmalı ama %100 emin değilim. Vectra C sahipleri cevaplar

Vectra C farı merceklide.Halojen mercek diye biliyorum. xenon takarsanız tam randıman alamazsınız.

xenon artık şart oldu gibi birşey zaten 4300 ya da 5000 k takılacak sizce uzunlara philips mi osram mi olsun :)

xenon görüş açısı ve dışardan görüntü olarak bencede çok kaliteli ve havalı duruyor. yanlız mercekli olmasına dikkat edelim , karşı yönden gelen araçlarıda düşünmek lazım.

abi mercekliymiş çok sükür merceksiz olsaydı mercek takılacak yada mercekli far alacaktım zaten projektör makinası gibi gezmek daha kötü zaten apaçi gibi halojen farlar uzun yolda benim uykumu getiriyor sarı sarı beyaz olunca en azından daha iyi oluyo dikkat dağılmıyor....

şimdi edindiğim bilgilere göre kısalar h7 uzunlar h1 sisler h3 mü vectra c'de :)

kullanma klavuzu sağolsun temizlemeye vermiştik aldığımız gün arabayı ordakiler almışlar koymayı unutmuşlar bende safranboluda farkettim :D şimdi netten kullanma klavuzunu indiriyorum bakalım bulabilecekmiyim...

Geri