Vectra C Kapı iç Açma Kolu Aydınlatma Hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar toyota forumunda gördüm aynısını bende vectraya yapmak istiyorum.
1.sorum led için elektriği cam açma düğmesinden alabilirmiyim alırsam sigortayı arttırırımı ve direnç kullanmam gerekirmi
2. bu olayı yapan varmı :D

Örnek Resimler
13758.jpg

13768.jpg

13781.jpg

lütfen ya yapma :)

nedir bizdeki bu led sevdası bulduğumuz her boşluğa dayıyoruz geçende bir seat forumunda gördüm adam bardaklığın orada boşlukmu ne varmış oraya led koymuş :D :D

her forumda var bu tip konular arabasına bağlı boşluğu bulan ledi döşüyor :D

nedir bizdeki bu led sevdası bulduğumuz her boşluğa dayıyoruz geçende bir seat forumunda gördüm adam bardaklığın orada boşlukmu ne varmış oraya led koymuş :D :D

her forumda var bu tip konular arabasına bağlı boşluğu bulan ledi döşüyor :D

aslında bu olay bende astra j'den sonra başladı kapı kolları ve vites topuzunun altı daki boşlukta muhteşem duruyor o yüzden yani :)

direnc kullanman gerekir eger kullanmassan ledlerin omurleri kisalir hatta patlayabilirler. bunlara elektrigi ise cam acma dugmelerinden alman mumkun olabilir...

direnc kullanman gerekir eger kullanmassan ledlerin omurleri kisalir hatta patlayabilirler. bunlara elektrigi ise cam acma dugmelerinden alman mumkun olabilir...
apaçi gibi olmasın istiyorum zaten çok loş olmalıki aynı zamanda dikkat dağıtmamalı sadece görevini yerine getirsin loş bir ışık yani sizce kaçlık direnç kullanmalıyım ? birde cam açma düğmelerinin sigortasını falan büyütmem gerekirmi ?

sigortayi buyutmen gerekmez bence dirence gelince tam emin degilim direnc ve led alacaginiz yerde isteginizi belirtirseniz yardimci olurlar... biz daha direnclerin oldugu sayfaya gelemedik... :))

sigortayi buyutmen gerekmez bence dirence gelince tam emin degilim direnc ve led alacaginiz yerde isteginizi belirtirseniz yardimci olurlar... biz daha direnclerin oldugu sayfaya gelemedik... :))
teşekkür ederim :) evet başka nasıl yapabiliriz acaba yorumlarınızı beklıyorum vites topuzu altına astra j gibi yapabilirmiyiz acaba :D hakan abi iyice apaçiye bağladı bunlar diyecek ama :D

bir madde var bari onu kullan bak o çok güzel adını unuttum şimdi dur bakıcam..

El-wire bari onu kullan güzel uygulamalar var..

2441818335_a2fdec471a.jpg

options_litbig.jpg

Son düzenleme:
Geri